Pınara Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan clup pınara Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,914

clup pınara

Yeni Üye
:eek:
CLUP PINARA CAMPİNG - TEKİROVA - KEMER / ANTALYA
Bu sene komple yenilenmiş yeni işletme clup bölümü rus alman ve türk misafirlerle anlaşmalı , camping alanında balık meraklıları için yeni balık avı turları ( bölgeyi bilen rehberler eşliginde )
DOGAN - DENIZE SIFIR , HAVUZ SU KAYDIRAKLARI - DISCO v.b bircok aktivite tam gün animasyon . clup ve Camping alanı olan PINARA yıllardır verdigi hizmetin kalitesini artırdı .
İletişim 0.532.603 52 23 -ismail keser
Cadır kişi başı 10.00.-TL
Dernek ve kuruluşlara - clup lere % 10 indirim.

DSC 0046

DSC 0084

DSC 0101

DSC 0193

Etiketler

Ynt: Clup Pınara Camping 25 Martta Açılıyor.

beklerım herzaman lütfen cebimi kaydedin ben tesisin genel müdürüyüm . Saygılar ,İsmail KESER

Merhaba İsmail Bey,
Karavan ile konaklama fiyatlarını ve detaylarını yazabilirmisiniz..

selam İSMAİL BEY bende karavanla gelmek istiyorum bizler içinde (araç sayısı artabilir bende arkadaşlara bilgi vercem) fiat ve ayrıntılar bekliyorum saygılar

Cihan abi yaza doğru buraya bir gezi düzenle de Ankara'daki biz deniz fukaralarını sevindir sevaptır ;D

Tolga karıştırma ortalığı ;D ;D ;D

Gaza gelecez şimdi zaten çadır yok masrafa sokma beni otur oturduğun yerde ;D ;D ;D

.com' Alıntı:
Tolga karıştırma ortalığı ;D ;D ;D

Gaza gelecez şimdi zaten çadır yok masrafa sokma beni otur oturduğun yerde ;D ;D ;D

Oturamıyorum tekilam geldi ;D ;D ;D

Yaw Tolga tekila senin itin olur havlatırız o ayrı sen kendini ayarla öbür hafta sonu yapak bir şeyler kezbanlar da dönmüş olur ben sana tekila getiririm söz ;D ;D ;D

Evet fiyatlar belli olursa kaç gün kalacağımızın hesabını yaparız. Sonradan sürpriz çıkmasın karşımıza

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR