Özel İstek Üzerine Karavanda Dış Donanım Uygulamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,271

AHMET07

senle çıkarım her yola TOYOTA 05323266617
Yer
ANTALYA
karavan sahibi arkadaşlara

özel istek üzerine karavan sahibi arkadaşımız aracın iç dizaynını kendizi yaptı bizden de dış donanımlarla ilgli isteklerini dile getirdi buna göre yaptığımız uygulamalar .

arka ilave sepet sepetin göervi motor siklet deniz motoru jeneröter uydu anten teleskopik vinç aracı yerde sallan maması için dingillere hidrolik pistonlarduş yeri altta temizsu ve pissu tankı sepette istetmeyeri tekne yeri üstte .

vededikki böyle uygulama için bu araca birde varn vinç koyalım dedik. öne

100 2872

100 2873

100 2868

100 2870

100 2871

Etiketler
Ynt: Özel İstek Üzerine Karavanda Dış Donanım Uygulamaları

Yusuf görmesin tekneyi nasıl bağladığınızı ;D ;D ;D

güzel çalışma, elinize sağlık

teşekkür ederim

Gördüm gördüm ;D ;D ;D kaydettim kafamın bir köşesine ama o iş riskli bence çok profesyonel çalışmak lazım yoksa Allah korusun dışdaki malzemelerin hepsi ağır şeyler sarsıntıdan kurtulursa yerinden katliam olur yolda bu sebeple çok ehil kişiler tarafından ancak yapılacak bir donanım,teşekkürler Ahmet bey güzel bir iş olmuş.

Ha bu arada o sandal ve motorunu tüm malzemeleri ile birlikte satıyorum isteyen olursa çok uygun bir fiyata vereceğim :D artık o işin hammaliyesini yapmak istemiyorum daha sakin geziler yapacağım yoruldum artık,motorsuz gölü küreklerle dolaştığımı bilirim.

karavan sahibi arkadaş buşekilde almanya italya roma yunanistan gezileri taptı hatta almanyada mersedes firması resimlerini çekmiş

haziranın 10 dada avusturya yina yunanistan italya filan söyledi hatta yani yurt dışı gezilerine katılıyor

ben bunu 3 yıl kadar önce yapmıştım nedense sizlerle paylaşmak yeni geldi aklıma offroad la ilgili modifiye işleri yapıyorum aslında

Sayın AHMET07 elinize sağlık güzel işler başarmışsın.Senden bir sorum olacaktı.Motorkaravanımın ön kapılarının maşpiyellerine krom borudan basamak yaptırmak istiyorum.Anladığım kadarıyla Antalya da atölyen.Adresini veya tel numaranı verebilirmisin?

skill' Alıntı:
Sayın AHMET07 elinize sağlık güzel işler başarmışsın.Senden bir sorum olacaktı.Motorkaravanımın ön kapılarının maşpiyellerine krom borudan basamak yaptırmak istiyorum.Anladığım kadarıyla Antalya da atölyen.Adresini veya tel numaranı verebilirmisin?

selam akdeniz sanyi sit 5008 s0k no 96 ant
cep 05323266617

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR