Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,731
Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

Arkadaşlar kampa cumartesi günü İstanbul'dan katılmak isteyenler için:
Buluşma yerimizden kamp alanına yaklaşık 260 km yol olduğu, konvoy kurallarımız ve kar durumu göz önüne alınarak;

Buluşma Yerimiz: İzmit Otoyolu üzerinde Mehmetçik Vakfı Opet otoparkı

Hareket Saatimiz: Sabah 08:30 olacaktır...

Telsiz frekansları: CB Telsiz için kanal 25.PMR Telsiz için kanal 5. alt ton 35.

Konvoy kuralları için [SIZE=78%]http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8908.msg47958#msg47958[/SIZE]

Etiketler

selimsani' Alıntı:
Arkadaşlar kampa cumartesi günü İstanbul'dan katılmak isteyenler için:

Buluşma yerimizden kamp alanına yaklaşık 260 km yol olduğu, konvoy kurallarımız ve kar durumu göz önüne alınarak;

Buluşma Yerimiz: İzmit Otoyolu üzerinde Mehmetçik Vakfı Opet otoparkı
Buluşma Saatimiz: Sabah 08:30 son aracın kalkış saati 09:00

olacaktır...

Telsiz frekansları:

CB Telsiz için kanal 25.
PMR Telsiz için kanal 5. alt ton 35.

Konvoy kuralları için [SIZE=78%]http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8908.msg47958#msg47958[/SIZE]
buluşma yeri ve saati bumudur son durum lütfen onaylayın.

s3lami' Alıntı:
Ankara^dan gelecekler Beypazarı Kıbrıscık üzeri gelirlerse daha yakın olacaktır.
Ankara-Bolu 190 km ama Ankara-Beypazarı-Kıbrıscık ve kamp alanı toplam 180 km

otobandan gıdılırse sanırım bolu uzerınden 230 km yı bulacak sızın deedıgınız guzergah ıse 180 km gayet uygun kıbrıscıktan boluya gıderken yol uzerındemı yayla rahat bulunabılırmı ?

oky' Alıntı:
otobandan gıdılırse sanırım bolu uzerınden 230 km yı bulacak sızın deedıgınız guzergah ıse 180 km gayet uygun kıbrıscıktan boluya gıderken yol uzerındemı yayla rahat bulunabılırmı ?
Kıbrıscık;seben kavşağından;seben tarafına döneceksiniz;fakat değmez;otobandan daha rahat ve seri olarak gelinir.
şayet;değişiklik olsun babında düşünülürse olabilir..

koroglu1414' Alıntı:
Kıbrıscık;seben kavşağından;seben tarafına döneceksiniz;fakat değmez;otobandan daha rahat ve seri olarak gelinir.
şayet;değişiklik olsun babında düşünülürse olabilir..

zaten jıple yavas gelecegım ıcın daha erken gıderım dıye dusunuyorum hemde o yolu ogrenmıs olurum , kıbrıscıgı gecınce seben yolunu takıp edıyorum yol uzerınde dımı ?

oky' Alıntı:
zaten jıple yavas gelecegım ıcın daha erken gıderım dıye dusunuyorum hemde o yolu ogrenmıs olurum , kıbrıscıgı gecınce seben yolunu takıp edıyorum yol uzerınde dımı ?
hayır hocam;kıbrıscık içinden Bolu istikameti yolunu takip edeceksiniz;25 km kadar yol geldikten sonra;Seben/Bolu yol ayrımından Seben tarafına doneceksiniz..
Şöyle yazim:
Kıbrıscık;bolu devamında;orman işletme binalarını geçip;seben gölü tabelası(sol tarafınıza düşer) dört km sonra seben sapağı(sol tarafa)devam edip üç km sonra seben gölünü görürsünüz(sağ tarafa yol ayrılır(kızık köyü)sizi etkinlik alanı karşılar..

koroglu1414' Alıntı:
hayır hocam;kıbrıscık içinden Bolu istikameti yolunu takip edeceksiniz;25 km kadar yol geldikten sonra;Seben/Bolu yol ayrımından Seben tarafına doneceksiniz..
Şöyle yazim:
Kıbrıscık;bolu devamında;orman işletme binalarını geçip;seben gölü tabelası(sol tarafınıza düşer) dört km sonra seben sapağı(sol tarafa)devam edip üç km sonra seben gölünü görürsünüz(sağ tarafa yol ayrılır(kızık köyü)sizi etkinlik alanı karşılar..

teşekkurler ilginiz için
...

SERKANEFE' Alıntı:
Tolga Efe nerde oturuyorsunuz, Anadolu yakası buluşma noktasına kadar beraber gidebiliriz dilerseniz. Ben Avrupa Bakırköyde oturuyorum.
serkan yarın ben de geliyorum ama akşam dönecegim kalamıyorum.sabah opette olacagım

biz yola cıktık

Bolu1

Murat abi senmi uzunsun Frontimi küçük ;D

birazdan Ankara ya yola çıkıyorum,
nasıl olacak da yetişeceğim,
yetişeceğim de kampa gideceğim.
demezler mi şimdi YEMEDiMi diye ...

dünya telaşı baydı artık ....

millet kısakollu süper valla:smiley:

tadımlık fotolar da benden

DSC03225

DSC03226

DSC03228

DSC03229

DSC03233

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR