Nedir bu orvis olayı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tirenci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,507

tirenci

Yeni Üye
İyi akşamlar.G.cherokeenin Orvis modelini merak ediyorum.Diğer cherokeelerden farkı nedir?Bir bilen varsa anlatsın.Sanırım 1995 modellerden itibaren çıkmış.Şimdiden teşekkürler..

Etiketler
Ynt: Nedir bu orvis olayı?

tirenci' Alıntı:
İyi akşamlar.G.cherokeenin Orvis modelini merak ediyorum.Diğer cherokeelerden farkı nedir?Bir bilen varsa anlatsın.Sanırım 1995 modellerden itibaren çıkmış.Şimdiden teşekkürler..

sitede jeep bölündeki arama kısmına orvis yazın...tatmin olmazsanız yardımıcı olmaya çalışırız tekrar...

Evet,sonunda buldum.Afyondayım,bir abimizde 93model 5.2 Orvis var.12000tl istiyor.LPG li iki yıldır yatıyormuş,iki yıllık fenni muayenesi yok.Almayı düşünüyorum.Onun için araştırıyorum.Fikir verirseniz memnun olurum.Selamlar...

tirenci' Alıntı:
Evet,sonunda buldum.Afyondayım,bir abimizde 93model 5.2 Orvis var.12000tl istiyor.LPG li iki yıldır yatıyormuş,iki yıllık fenni muayenesi yok.Almayı düşünüyorum.Onun için araştırıyorum.Fikir verirseniz memnun olurum.Selamlar...

93 model yada orvis olduğuna eminmisiniz? bildiğim kadarıyla 93 de orvis yoktu.. orvisin koltukları ve rengi kendine özel yeşildir örnek 1-2 link koyuyorum ordan kıyaslayın...tek renktir koltukları dahil...
12 liraya iyi bir orvis zor bu arada...iyi bakmanızı şiddetle tavsiye ederim....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-grabd-cherokee-orvis-edition-brc-lpg-48454574/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-sahibinden-cok-temiz-180000-km-37641407/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-acilll-orvisss-19750-dusurdum-55760659/detay/?

Haklısınız,1995 model olacak.Galiba ben yanlış anladım.Aracın motor kısmı LPG den dolayı yangın geçirmiş.İki yıl bir kenarda yatmış.Bu yıl motor ve elektrik aksamı yapılmış.Yangın ön göğüsü de yaktığından ön göğüs değişmiş.Şu anda off-roadda kullanılıyor.Salı günü Ankara yıldız sanayi'deydim.Orada her türlü parçasının hem çıkma,hemda yan sanayi olarak bulunduğunu öğrendim.Bu konuda bana "jeep market"isimli üyemiz çok yardımcı oldu.Kendisine teşekkür ederim.Aracın şu anda LPG'si sökülü durumda ve ruhsata işli değil.Sahibi benzinle biniyor.LPG'nin arazide sıkıntı verdiğini söylüyor.Sanırım bu aracı gözden çıkarmış.Lada niva alacakmış.Sanırım fiyatı bu nedenle ucuz. İki yıl yattığı için fenni muayenesi yok.Bunlar sorun değil de, acaba ben hakkından gelebilirmiyim?Şehir içi 55 kuruş yaktığı söyleniyor(LPG ile)Günlük hayatta da kullanacağım.Ne dersiniz?Selamlar,herkese iyi bayramlar..

tirenci' Alıntı:
Haklısınız,1995 model olacak.Galiba ben yanlış anladım.Aracın motor kısmı LPG den dolayı yangın geçirmiş.İki yıl bir kenarda yatmış.Bu yıl motor ve elektrik aksamı yapılmış.Yangın ön göğüsü de yaktığından ön göğüs değişmiş.Şu anda off-roadda kullanılıyor.Salı günü Ankara yıldız sanayi'deydim.Orada her türlü parçasının hem çıkma,hemda yan sanayi olarak bulunduğunu öğrendim.Bu konuda bana "jeep market"isimli üyemiz çok yardımcı oldu.Kendisine teşekkür ederim.Aracın şu anda LPG'si sökülü durumda ve ruhsata işli değil.Sahibi benzinle biniyor.LPG'nin arazide sıkıntı verdiğini söylüyor.Sanırım bu aracı gözden çıkarmış.Lada niva alacakmış.Sanırım fiyatı bu nedenle ucuz. İki yıl yattığı için fenni muayenesi yok.Bunlar sorun değil de, acaba ben hakkından gelebilirmiyim?Şehir içi 55 kuruş yaktığı söyleniyor(LPG ile)Günlük hayatta da kullanacağım.Ne dersiniz?Selamlar,herkese iyi bayramlar..

kısa cevabım ALMA...
harcayacağın para zaten 5-6 lirayı bulur...git 96-97 temiz bir tane al...kısaca özetidir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR