Malzeme Bilgisi - Yorum (Husky Ceket)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan namikka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,585

namikka

Ana Kamp
Yer
İZMİR
merhaba arkadaşlar,
husky algar softshell windstopper ceket kullanan varmıdır acaba?ürün hakkında varsa kullanan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum..
kolay gelsin..
herkese iyi haftalar..

Etiketler
Dün bir adet sipariş verdim. Bende herhangi bir yorum bulamamıştım ceket hakkında ama, artık deneyip göreceğim:smiley: Kullanınca düşüncelerimi yazarım. Selamlar.

Artık deneyim olmayacak:smiley: Ceketi hepsiburada dan sipariş etmiştim. Tam 10 gündür tedarikçi firmadan gelmedi(sanırım atlas outdoor) bende bugün siparişi iptal ettim. Maalesef durum bu. Bunun yerine önerelicek softshell ceket varsa tavsiye alabilirim.

Ynt: Malzeme Bilgisi - Yorum (Husky Ceket)

Ahh ahh.

Toros Kamp ceket üretimlerini durdurmasaydı keşke.

2010 kasım ayında depoda kaln son 3 adet ceketlerini satın almıştım.
Birini ben şehirde kullanıyorum

Geçen Cuma otobüs beklerken açıkta fırtınamsı yağmura yakalandım.
Ayakkabılar ve pantolon sırıksıklam olmasına rağmen ceketim gram su geçirmedi.
:smiley:

Piyasada ucuz pahalı oldukça fazla çeşit softshell ceket var. Husky algar ısrarımın nedeni; dikişlerin bantlı olması idi. Kısmet değilmiş gelmedi bir türlü:smiley: Husky yerine, Adidas ile TNF arasında çok kararsız kaldım en sonunda ugün bir TNF apex bionic sipariş verdim, bakalım nasıl bişeymiş:smiley:

Daha önce lafumanın softshell ini kullanıyordum, evet güzel, oldukçada memnundum ama geçen hafta nortface in softshellini aldım ve ben shofshell nedir bilmiyormuşum dedim, daha hafif ve çok daha sıcak tutuyor.

Buna sevindim işte:smiley: Alıpta, memnun kalınmadan giymek zorunda olmak kötü birşey ;D

Toros'un sarı-siyah renkli cordura dış katman montunu 10 sene kullandım, hala dolapda durur tertemiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR