Kutusunda Sıfır Gore-tex Vibram Tabanlı Belleville 790G Bot

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iceman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,534

iceman

Kamp III
Yer
Tekirdağ-İstanbul
Selamlar,

Kendim için bir arkadaşıma sipariş ettiğim ama arkadaşımın dikkatsizliği sonucu yanlış numara alınmış henüz imalat çapakları dahi duran Belleville marka Gore-tex astarlı, anti-shock özellikli vibram tabanlı amerikan size'ı 12 olan botu satıyorum.
Bot kutusundadır, hiç giyilmemiştir.

Belleville'nin 790G modelidir.
Açık bej renginde çöl botu tipindedir lakin gore-tex astarı ve dişli vibram tabanı sayesinde karda dahi ciddi iyi performans verdiğine 7 kıştır şahitim.
Çünkü bu bottan bende bir tane daha var ve derisinde kocaman bir yarık olmasına rağmen halen iş görüyor fakat 6sene sonunda kendime yeni bir bot almak istedim lakin onda da numara yanlış oldu.

Botun kendi mağazasında satış fiyatı 150dolardır + 30dolar kargo ödedim.
http://www.bellevilleshoe.com/product.php

Lakin arkadaşım kargo parasını kendi hatası olduğu için ödeyeceğini söyledi ve bende bu botu aldığım fiyat olan 150$'a satıyorum.
Bu da TL olarak 225liraya tekabül etmektedir.

Etiketler
Ynt: Kutusunda Sıfır Gore-tex Vibram Tabanlı Belleville 790G Bot

Üstadım,
Bot duruyorsa 100 TL verebilirim.
Saygılarımla...

Ynt: Kutusunda Sıfır Gore-tex Vibram Tabanlı Belleville 790g Bot

Hocam selamlar.

Marmaristenim sadece ilanınız için üye oldum, bot halen sizde mi ?

İlan 30 Aralık 2010 tarihinde yayınlanmış.........Hala durma olasılığı nedir acaba...............Sahibi naftalinleyip sandığa saklamış olabilir, veya turşusunu kurmuştur........:smiley:)))

Bir umut işte hocam, deli gibi bu botlardan arıyorum. :(

http://istanbulav.com/rocky_790g_bot__amerikan_mali_.html
Bu bottan mı arıyorsunuz..........:smiley:)))))
Çok aramayın yahu......burada varmış işte.....ne bulunmaz hint botuymuş yahu..........:smiley:)))

Son çifti geçen hafta satmışlar hocam.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Dün aradım ellerindeki boy malesef bana olmuyor hocam.... 10.5 boyu var ellerinde benim ayaklar 9 amerikan ölçümüne göre..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR