Küçük Esnaf Desteklenmeli mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bulent kocoglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,503

bulent kocoglu

Kamp III
Web
www.anadol.org
Arkadaşlar,

Bir yandan , büyük sermaye , avm, ruhsuz, acımasız vs vs diyoruz.
Diğer yandan, mahallemizdeki küçük esnafı destekleyelim, alışveriş yapalım diyoruz.

Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir?
Benim başıma bununla ilgili bir kaç olay geçti.
Bu tecrübelerimi ve tespitlerimi yazacağım.

Saygılarımla

Bülent Koçoğlu
Ankara

Etiketler
Ynt: Küçük Esnaf Desteklenmeli mi?

bence esnaf desteklenmeli. ancak esnaf esnaf olduğu sürece desteklenmeli. gelen her kişiyi düdükleyebileceğini sanan adam esnaf zaten değil. bu arada AVM lerden nefret ediyorum.

'' gelen her kişiyi düdükleyebileceğini sanan,,
bu ne demek ben bir esnaf olarak bunu anlayamadım ama o avmlerde bu sık sık başınıza geliyor sanırım.çünkü indirim adı altında satılan ürünlerde bile yüzde yüze yakın kar ediyorlar zaten.aksi halde orda duramazlar masraflar dolayısıyla

Ankara Kalesi civarındaki esnafları ve oralarda alışveriş yapmayı çok seviyorum. Esnaf gibi esnaflar ve farklı bir enerjisi var oraların. Tabi ki küçük esnafları destekleyelim. Bazı değerlerimiz, ustalarımız, sanatkarlarımız yaşamaya devam etsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR