Kısa Şasi VW T4 Syncro Kamper İç Dizayn Planları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vwcaravelle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,960

vwcaravelle

Kamp II
elimdeki camper planları ve syncrolar .
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Edac8db3

F9793243

Mar

T4ruedas2nd2

T4v

Etiketler

Ynt: Kısa Şasi VW T4 Syncro Kamper İç Dizayn Planları

Merhaba kolay gelsin sizin bu syncro tutkunuz hakikaten takdire değer uygun araç bulabildiniz,mi

malesef isteğim gibi bir araç bulamadım benimkisi sadece bir hayal olarak kalıcak galiba

İki yıl oldu nette birtane 2.5 benzinli syncro T4 ambulans vardı satılık 13.000 tl idi yanlış hatırlamıyorsam araç bursa,daydı aracın km 22.000 de olduğu yazıyordu iki aynası yoktu aracın üstüne çatıdan kar düşmüş tavan ön kısımı komple göçmüş cam çatlamış fotoların,da sağı solu sürtme hasarlı olduğu gözüküyordu zalim birinin kullandığı belli oluyordu inanın o aracı almadığıma şu anda kullandığım araca yaptığım masraflardan sonra öyle pişmanım,ki hiç acele etmeyin derim mutlaka düşer birtane bu durumda,da olsa bu araçlar yapılan masrafa değer alın derim

normal syncro var ama daha önemlisi difransiyel kilitli bir syncro bulabilmek ilginiz için teşekkür ederim artık bende bu işleri öğrendim acele etmicem :D bir tane buldum difransiyel kilitli t3 syncrodan daha kabiliyetli fiyatı 26 bin tek kötü yanı 2.4 motor :/

[attachment=5][attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=1][attachment=1]

BUS2

2758 271

Rtewr

Etwt

Ss

Merhaba bende bir Syncro Camper yapmak istiyorum sizin bulup bulamadiginizi merak ettim ;eminim benden cok daha bilgilisiniz nereden ve nasil basliyacagim hatta nasil bir arac aramaliyim konusunda yardimci olabilirseniz sevinirim.

malesef istedigim tarz arac bulamadim biraz ara verdim.syncro bulmak biraz sikintili bir is.4 motion transporterler daha mantikli gelmeye basladi
almanyada seikel.firmasi t5lere karsi daha ilgili parca bulmak bi nebze daha daha kolay.umarim istediginiz araca kavusursunuz

normal syncro var ama daha önemlisi difransiyel kilitli bir syncro bulabilmek ilginiz için teşekkür ederim artık bende bu işleri öğrendim acele etmicem bir tane buldum difransiyel kilitli t3 syncrodan daha kabiliyetli fiyatı 26 bin tek kötü yanı 2.4 motor :/

Sizinkinin ozelliklerini yukardaki detaylarla karsilastirabilirmisiniz ,birde bu aracin karavana donusturulmesi icin neler yapmak gerekir ;ruhsat isleri kolay mi ...en onemlisi ici karavan olmak icin ne kadar harcatir.

esalci' Alıntı:
normal syncro var ama daha önemlisi difransiyel kilitli bir syncro bulabilmek ilginiz için teşekkür ederim artık bende bu işleri öğrendim acele etmicem bir tane buldum difransiyel kilitli t3 syncrodan daha kabiliyetli fiyatı 26 bin tek kötü yanı 2.4 motor :/

Sizinkinin ozelliklerini yukardaki detaylarla karsilastirabilirmisiniz ,birde bu aracin karavana donusturulmesi icin neler yapmak gerekir ;ruhsat isleri kolay mi ...en onemlisi ici karavan olmak icin ne kadar harcatir.

yapabileceklerinizin sınırı yoktur.kaliteli bir camper yapmak 5-max 25 bin harcatır .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR