Kısa Şase Pajero, Çok Temiz, Klimalı, Vinçli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avcihalil37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,318

avcihalil37

Ana Kamp
kısa sase pajero kazasız 3 kapı klimalı cok temiz 195000 km kırmızı renk hidrolik direksiyon fiatı 22 000 tl tel 0542 345 55 37 halil zonguldak

DSCF0014

DSCF0009

Etiketler
Ynt: Kısa Şase Pajero, Çok Temiz, Klimalı, Vinçli

Aracınızın modeli nedir motoru nedir detaylı resim ve bilgi verebilirmisiniz

araç çok güzel hayırlı satışlar

Araç fotolarda gerçekten çok temiz görünüyor. içini iyice gösterseniz daha iyi olur bence.

İstediğiniz rakamı, muadil araçlarla istenen rakamlarla kıyaslamışsınızdır eminim. Arada ciddi bir fark var gibi, demek ki aracınızın farklı olduğuna güveniyorsunuz.

merhabalar arkadaslar cevaplar icin tesekkur ederim ama pazarlık olsun diye 22 dedik 20 bin liraya vericez arac dr arkadasımın araziye sokmadık düzgün alıcıda bakacak anlasırız biz off road cıyız selamlar halil zonguldak 0 542 345 55 37

pardon bu arada arkalarda kilitli difransiyel var onu unuttuk

araç hem araziye girmedi hemde offroadcısınız ...yanlışmı okudum?

hayır arkadasım. arac dr arkadasımın bana kalsa heryer düz ayrıyetten biz gelerici falan degiliz 10numara falan diyecek. benim aracım 79 cj5 12 yıl klullandım zonguldak ve cıvarı teker basmadıgım yer kalmadı

Ats 156

Kral off road 096

eyvalah arkadaşım kusura bakma yanlış düşünmüşüm hayırlı satışlar dilerim size,,

ok problem degil biz off road cıyız beraber gaz basmak dilegiyle selamlar

merhaba halıl bey 12 yıldır cj5 kullandığınızı yazmışsınız ..tecrubenıze dayanarak sormak istediğim bi konu var;4x4 bi araç almak istiyorum cj5 lerde görüntü olarak hoşuma gidiyor ama etrafımdaki arkadaşlar sorunlu bır arac olduğunu masrafının cok olacağını tabiri caizse ancak düz yolda kullanabileceğimi söyluyorlar sizinde fikirlerınızı oğrenmek ısterım

hiç jc kullanmadım ve soruda halil bey e ama sadece düz yolda gider o araçlara hakaret olur sanırım,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR