Kilis Yedek Parça Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ensar_79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,292

Etiketler
Ynt: Kilis Yedek Parça Merkezi

jeep' Alıntı:
Ensar kardeş bak şimdi.. Bu Kilisten parça alma işi bir efsanedir. Bizim gibi offroad aracı düşkünleri devamlı yurtdışından kilit şanzıman vs getirmeye uğraşırız. Lütfen duygularımızla oynama ;D Bizi mutlu et ki sen de olasın. Sen ne kadar ciddi davranırsan o kadar kişinin cep telefonunda adın kayıtlı olur. Sattığın parçaların arkasında ne kadar durabilirsen o kadar yükselirsin. 35 bin üyesi olan gezenbilirde en az 1000 araç sahibi ile muhatap olma ihtimalin olacak. Efsaneyi gerçeğe dönüştürmen dileğiyle..

erenatac' Alıntı:
Halil bey selam
Düz vites 1.6 Suzuki Vitaranın ön - arka diferansiyelleri var mı? Ayna mahruti diş sayısı 41 e 8 olacak. Varsa fiyatı nedir?

ensar_79' Alıntı:
var abı bulunur fıyatı ozelınıze yazıyorum abıcım

halil bey fiyat bilgisi gelmedi? tekrar yazar mısınız?

eren arkadaşım bende özelden mesaj attım ,cevap yok..hani biraz ümit varsa toplaşıp gidelim kilise doğru.

;D Kilise kadar gitmişken sınırı geçip Suriyede araçlarımıza A dan Z ye bir gençleştirme operasyonu yapabiliriz. Vize 30 dakikada alınıyor sınır kapısından.Ankaradan Antep 750 km + Kilis 50 km + Halep 50 - 100 km civarı anca.. Aslında olmayacak iş değil.

valla suriyede benim motorun (4,5 litre 6 silindir toyota) 1000-1500 dolar olduğunu biliyorum..benim ustada var takarız yenileri eskileri orda bırakır geliriz..
expedisyon olarak ta lanse ederiz ;D

Temmuz ay'ında iskenderun'daydım, pasaportla halep'e günübirlik geçiş izni veriyorlarmış. Pasaportum yanımda olmadığı için ben gidemedim.

ben subap lastiklerini getitmiştim. fiyat çok uygun mesela banada turbo lazim degişme zamani geldi artik.

arkadaşlar sureklı pc başında deyılım sızlerden ozur dılerım fıyat çok kışıye verıyorum gerı donen yok galıba bılgı edınmek için soruyorlar ben tlf yazayım parça ıstıycek arkadaşlar bana ulaşa bılırler 05448528279 05362525930 03488222395

91 model 4.0 litre cherokee manifolt ve diffransiyel kilidi elinizde varmı bilgi verirseniz sevinirim.
0532 2814147 hulusi

Ensar bey 1985 model land cruser bj75 dizel araç için hidrolik direksyon sormuştuk yanıt bekliyoruz selamlar

ensar_79' Alıntı:
ya bırde ben bura yenı uye oldum kulanmasını bılmıyorum parça arayanları nasıl bulacam acaba

Onlar sizi bulurlar üstat,92 vitara jlx G16A motor kapağında sübap horozları lazım,özelden fiyat atarmısınız,teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR