Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egerce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,452

Etiketler
Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

Tebrik ediyorum,
azminize,emeğinize ve çalışkanlığınızın devamlılığı temennilerimizle.

Konuyu yeni gordum,yazacak okadar cok sey var ki!!!
Sadece emeginize azminize helal olsun diyeyim yeter.
Bu isteginiz her daim devam etsin,basarilar.

ttogan' Alıntı:
Konuyu yeni gordum,yazacak okadar cok sey var ki!!!
Sadece emeginize azminize helal olsun diyeyim yeter.
Bu isteginiz her daim devam etsin,basarilar.

çok teşekkür ederim

bu emeğin önünde anca şapka çıkartılır, ayakta alkışlanır, saygıyla eğilirim.[SIZE=78%] [/SIZE]

bir inşaat teknikeri olarak burada önemli olanın düşünce olduğuna inanıyorum. etüd yapıp proje çizerken en az 20 tane alternatif çıkıyor, ama en güzeli bulmak için 20den fazla fikir geliyor insanın aklına. bunu bildiğim için bir sonraki aşamada ve devamındaki projelerde ('gezenbilir'ciler olarak desteklediğimiz sürece) daha da orjinal bize özgü tasarımların, çalışmalrın çıkacağına inancım sonsuz.

tekrar imrenerek saygılar sunuyorum...

tahir110' Alıntı:
bu emeğin önünde anca şapka çıkartılır, ayakta alkışlanır, saygıyla eğilirim.

bir inşaat teknikeri olarak burada önemli olanın düşünce olduğuna inanıyorum. etüd yapıp proje çizerken en az 20 tane alternatif çıkıyor, ama en güzeli bulmak için 20den fazla fikir geliyor insanın aklına. bunu bildiğim için bir sonraki aşamada ve devamındaki projelerde ('gezenbilir'ciler olarak desteklediğimiz sürece) daha da orjinal bize özgü tasarımların, çalışmalrın çıkacağına inancım sonsuz.

tekrar imrenerek saygılar sunuyorum...

çok çok teşekkür ederim

__ C J 7 __' Alıntı:
satılık ilanınızı gördüm amaç gerçekten satmak mı yoksa sadece sergilemek mi
bu kadar emekten sonra satmak enterasan geldi de

sergilemek gibi bir niyetim yok ben burada paylaşalı aylar oldu ilanı ise yeni verdim amaç satmak çünkü sırada başka işlerim var mesela portal aks gibi bunuda bu araca uygulamak manasız saygılar

egerce' Alıntı:
sergilemek gibi bir niyetim yok ben burada paylaşalı aylar oldu ilanı ise yeni verdim amaç satmak çünkü sırada başka işlerim var mesela portal aks gibi bunuda bu araca uygulamak manasız saygılar

sergilemek kısmını biraz kötü anladınız sanırım böyle bir eser ortaya koyduktan sonra sergilenmeli, görülmeli, takdir almalı
size hayırlı satışlar dilerim inşallah değerini bilecek birine gider
portal aks konusunda da başarılar dilerim ülkemizde yapılması dört gözle beklenen bir proje

konuyu yeni gördüm süper bir çalışma olmuş elleriniz dert görmesin başarılarınızın devamını dilerim ...

kardeş emeğine sağlık...böyle özel ve güzel şeylerin ayrı bir değeri vardır gözümde...hele ki insan kendi emek harcamışsa...beğendim...

reha' Alıntı:
Selamlar,
tam da yaramıza tuz bastınız (tabii toplum ne kadar farkında o ayrı mesele ama) .. Yıllarca öylesine "hazırcılığa", "tüketmeye" ALIŞTIRDILAR ki, sonuç işte sizin dediğniz gibi oldu.. Alay edenler, dalga geçenler.. hele hele yapınca "yapıcı yorumlar" yerine "kırıcı yorumlar" yapılır.. "adamlar yapmış alalım kullanalım.." derler.. Baksanıza değil imalat, "montaj" sanayi bile kendine zar/zor hayat hakkı buldu.. Yıllar önce "uçak üretebilen" nadir ülkelerden biri iken.. bakınız halimize??

Ne diyeyim? (pardon yazayım) ... ellerinize sağlık.. tekrar tebrik ederim, zira hepimizin sizin gibi "örnek insanlara" ihtiyacı var.. reha

reha bey sizin bu anlatımınız beni yıllarca geri götürdü atamızın özellikle üzerine basa basa o dönemin makina muhendislerini bu uçak imalina yönlendirdi o zamanki fabrikalar kuruldu uçaklar ürettilip testleri başarılı sonuçlar çıktı üretime geçildi sparişler alındı amma birileri bu işi tökezletme peşine düştüler ve sonunda başardılar ve bu ülke yokluk içinde siparişleri iptal edince tazminat ödemek zorunda kaldı cezalandırdılar bu millete hainlik yapanlar amma bu durum hala devam ediyor intihar eden edene mühendislerimiz

neyse konudan uzaklaşmadan bu çalışmayı kendi imkanlarıyla bu teknik imkasızlıklarla burlara kadar getiren arkadaşımızı her zaman desteklemek lazım ve bunları cesaretlendirmek gerekirki daha iyileri yapılsın bu konuda arkadaşımızı kutlarım saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR