Kara Panter' im

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 812
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 87,609
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler

Ynt: Kara Panter' im

Teşekkürler Sinancıgım,
ön arka metal tampon,33" yedek lastik,vinç snorkel v.s..araçta agırlık artınca artık yükseltme kiti şart oldu.
Arazide artikulasyonda sorun olmaması için taktık bakalım..

sinan54' Alıntı:
Hayırlı olsun İsmail ağbi
Karapantere vahşi cazibelik katmış

ismail abi iyi bayramlar...
söylemeden duramıycam vallaha ;Dnasipse allahın emriyle önümüzdeki yıl bi aksilik olmaz ise tam bu dönemlerde arabanı almaya geliyorum ;D böyle uzaktan olmuyo :p
bi senin arac var zaten abi bildiğim kadarıyla temiz ve ideal ölçülerde cok cazip ve nefis bence ;)
yanlış anlama abi dayanamadım ;D
saygılar sevgiler....

İsmal bey selamlar,

Sizin bu topiğinizi yeni gördüm ve bir solukta okudum.Sizde en az benim kadar seviyorsunuz Toyata'nızı,tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun,selamlar.

İyi bayramlar Arslanaybars kardeşim..

canın sagolsun..senden iyi bakacak başka biri mi olacaktı.. ;D ;D yakışır

aslanaybars' Alıntı:
ismail abi iyi bayramlar...
söylemeden duramıycam vallaha ;Dnasipse allahın emriyle önümüzdeki yıl bi aksilik olmaz ise tam bu dönemlerde arabanı almaya geliyorum ;D böyle uzaktan olmuyo :p
bi senin arac var zaten abi bildiğim kadarıyla temiz ve ideal ölçülerde cok cazip ve nefis bence ;)
yanlış anlama abi dayanamadım ;D
saygılar sevgiler....

Tekrar aramıza hoşgeldin Ertan bey..

bu sevgi anlatmakla bitmez....yaşanır ;D Elimizdeki bu güzel arabaların kıymetini bilelim..Tekrar aynı güzellikte üretilmiyorlar..

dalyan' Alıntı:
İsmal bey selamlar,

Sizin bu topiğinizi yeni gördüm ve bir solukta okudum.Sizde en az benim kadar seviyorsunuz Toyata'nızı,tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmak nasip olsun,selamlar.

ismail abi merhaba...
son durum nedir abi canavarın 35 lastiği ne yaptın ::smiley:

ismail abi hayırdır sendemi bıraktın yoksa muhabbeti :-\ malum tyt grubu artık yok :-X

Yok Fatihcigim,
benim öyle kötü huylarım yoktur.
35" lastigi kışa dogru alacagım.

Malum para durumu..2 araç olunca helede şu sıralarda karavanla gezi yapmak üzere hazırlık yapıyoruz yurtdışına.
Bazen öncelik sırası kayboluyor.. ;D ;D

aslanaybars' Alıntı:
ismail abi hayırdır sendemi bıraktın yoksa muhabbeti :-\ malum tyt grubu artık yok :-X

aman abi sende gidersen biteriz valla...
anlasıldı abi evet sıkıntıya gerek yok takibe devam saygılar sevgiler...
bu arac insallah benim olacak :p :-[

Nasip diyelim Fatih..
deger-kıymet bilen birine (senin gibi) gitmesi hem beni hemde Toyotaseverleri memnun eder.. ;D ;D ;D

Ama unutma..şans işidir birazda bu işler..
sen kadir gecesi yada cuma günü mü dogmuştun :D :D :D

evet abi sans kader kısmet işleri bu işler inançlı birisi zaten ilk bunları düşünmeli bence
eger nasipse zaten olur he olursa süper olur ;D
hanımada gösterdim begendi kandırdım yani ;D
ama daha zaman var kapını çalmak için abi ilk hedefim bu bu hedef yolunda kendimizi yormadan ilerleyip sona ulasırız insallah allahın izniyle...
neyse abi yormıyayım seni :smiley:
iyi aksamlar bigün biyerlerde görüşmek üzere eger karavanla yolun buralara düşerse eger başım üstüne bilesin..
sevgiler...

burda muhabbeti kesmeyen bi ismail abi kalmıştı oda yurt dışına gidiyo :( baya bi hareket olmaz bizim sayfalarda fatih

fatih bey sanırım zamanlamamız çakışacak gibi görünüyor ;D temmuzda şimdiki aracın kredisi bitiyor da ;D geçen defa son anda ilan yayından kalktı ismail abi satmaktan vazgeçti yetişemedim ama bu defa kapısında yatarız herhalde...

nasip kısmet işleri abi alternatifler her zaman vardır ;)hayatta olmasıda lazım...
sevgiler :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri