Jeep Grand Cherokee 3.1 Motor Parçalarına Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bludream Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,354

bludream

Ana Kamp
Yer
İST
Sevgili gezenbilir dostları ve abilerim
2001 model 3.1 aracımıza malesef 1. ve 5. pistonlarda kol burclarında boşluk tespit edildi ve tabiki motor yapma kararı verildik
sevgili jee34 le bu konuyu paylaştım bana master otomotivi tavsiye etti ben yinede konuyu sizlerlede paylaşmak istedim kendisi iyi bir araştır sen yinede diye tavsiyede bulundu kendisine tekrar teşekkür ediyorum. sizlerden ist bildiginiz mopar parca satan yerlerin yada benzeri firmaların telleri wep adresleri varsa yazarsanız sevinirim.
saygılarımla

Etiketler
Ynt: Jeep Grand Cherokee 3.1 Motor Parçalarına Yardım

motor yaptırmak ıcın usta arıyorsan kayısdagında nıhat usta var onu tavsıye ederım
işini sorunsuz halleder.
parcalarıda yedpada ozel tıcaret cengiz'den alabılırsın www.offroadmarket.com

Aşağıda linkini verdiğim "Servisler" bölümümüz sana yardımcı olacaktır.

OFF-ROAD - TEKNİK - SERVİSLER
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=251.0

taksim ve bostancıda tar otomotivden parçaları tedarik edebilrisiniz. internet siteleride mevcut.

Merhabalar ustayla ilgili bir sorumun yok
Motor parcalarını aramaktayım neyseki dün marin motorlarla ilgili yakım bir arkadaşımla konuştum 3.1 dizel motorlar motor yatlardada kullanılıyor.bostancıda tarkan abi var ona istedigin parcaları faksla fiyat versin demişti bende tavsiyesine uyup faksladım sag olsunlar döndüler bana fiyatlarıda fena degil ama hala araştırmaktayım
Özel tiç cengiz beylede konuştum kendisinde motor parcası olmadıgını ama ön aksam ve fren terdipatıyla ilgili her türlü yardımcı olacagını belirti beni mengerlere ve master otomotive yönlendirdi şimdilik araştırmaya devam ediyorum
3.1 italyan dizel motorlarının iç parcaları orj genelde wigen marka oldugunuda ögrenmiş oldum
Araştırmalara devam etmekteyim bu arada yeni parcacı linkleri ve adreslerinede sahip oldum bu sayede bu adresleride kısa zaman sonra siz gezenbilir dostlarıyla paylaşıcam
Saygılar

Italyada bağlantınız varsa belki parçaları oradan da getirtebilirsiniz. Motorunuz Italya VM Motori SPA'nin imalatı.. Ama VM motori ile direk temasa geçerseniz sizi Chrysler'e yönlendirebilir... kolay gelsin..

Evet hocam haklısın vm motor italyadan getirtebilirim Kaptan abilerim ve arkadaşlarım var ama bu biraz uzun sürer burda bu motoru ve parcaları getiren bir distiribitör var.tr getiriyorlar ve burada pazarlıyorlar ben onlarlada görüştüm
http://www.akaymakina.com/default.asp?PG=102
neyseki hallettik önümüzdeki hafta alırım aracımı

ilgilenen abilerime ve kardeşlere saygı ve sevgilerimi iletiyorum çok teşekkür ediyorum
sohbet muhabbet bir yana dayanışma konusunda aşmış bir forum
tekrar takrar teşekkürler muhabbet ve dayanışma bol olsun :smiley::smiley::smiley: sevgiler

mrb lar 2000 td 3.1 aldım enjektör arızası var sanırım napacam ucuz parça nerden bulcam sizce tşkr

MTU Türkiye ile konuşabilirsiniz, marine ve jeneratörlerde aynı makine kullanılıyorsa ellerinde parça olabilir. VM Motori'nin distributorü....

http://mtu.com.tr/cust/custfac/

MERHABA,BEN JEEP CONTROL SERVİSİ MUDURU EKREM TOPALLI.3.1 DİZEL CHEROKELERDE 5. PİSTONLAR CİDDİ HASTALIKTIR VE MOTOR YAPILDIKTAN SONRA BİLE İYİ RANDIMAN ALAMAYABİLİRSİNİZ.İYİ USTALAR GENELDE 3.1 MOTORU YAPMAKTAN KAÇARLAR.UYGUN FİYATLI PARÇA İÇİN YARDIMCI OLURUM 2165772100 İYİ GUNLER

ekomeko' Alıntı:
MERHABA,BEN JEEP CONTROL SERVİSİ MUDURU EKREM TOPALLI.3.1 DİZEL CHEROKELERDE 5. PİSTONLAR CİDDİ HASTALIKTIR VE MOTOR YAPILDIKTAN SONRA BİLE İYİ RANDIMAN ALAMAYABİLİRSİNİZ.İYİ USTALAR GENELDE 3.1 MOTORU YAPMAKTAN KAÇARLAR.UYGUN FİYATLI PARÇA İÇİN YARDIMCI OLURUM 2165772100 İYİ GUNLER
Hoşgeldiniz siteye!

Oto Mopar Ankara

0312 278 14 99

ararsanız yardımcı oluruz 3.1 2.5 2.8 bütün motor ve kaporta aksamı elimizde mevcut.

size neler lazım.mail yada telefonla ulaşırsanız piyasada aldığınız fiyatlardan daha uygun bi şekilde halledebiliriz.

ustanızda yoksa ankarada bu işi çok iyi bilen servisden ayrılma bi ustamız var.İLKER USTA.

mert38' Alıntı:
Merhaba lar 2000 td 3.1 aldım enjektör arızası var sanırım napacam ucuz parça nerden bulcam sizce tşkr

ARAYIN YARDIMCI OLALIM.

0312 278 14 99

OTO MOPAR

ALİ ŞAHİN ERDAL
www.otomopar.net

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,153
Kaydolan Son Üyemiz
Şeyma&Ömer

Geri