İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vosdost Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 391
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,053
Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

hocam yapa bildimi yaptım idare eder umarım:smiley: ercancım not bolumune kızmassın umarım

Etiketler

Seçkincim galiba sensin doğrumu
geziler son gezi linkinin altına ekleniyor
herkeze selam.

buhan abicim işte gezi olmadan önce nasıl haber alıcazz gelmek için

Tahmin ediyorum ilk çağırı buradan yapılr yada açılan topik burada yayınlanır
bilemiyorum makina bakımda olduğu için herhangi bir girişim başlatamam.
burayı takip ederseniz kaynaşmada sağlanmış olur
selamlar
.

Ad Soyad : Rüstem ÖNEL
Meslek : Makine Teknikeri+ kalıpçı
Sahip olduğu Araç : şimdilik 1adet combi 1 adet sedan
Mail Adresi : rustemonel@gmail.com
İlgi alanları : doğa+ kara avcılığı+deniz ve sualtı avcılığı(zıpkıncı)
Kan Grubu : A Rh (+)
Gsm no: : 0 532 455 75 98
Not : şimdilik gezilerinizi takip ediyorum, en kısa zmanda bir 4x4 edinip gezilerinize katılmak isterim. Manisa' lıyım.
saygılar

Merhaba,

İzmir Off Road gezilerinden birine konu açıp bir soru soracaktım, tanışma forumuna yazmadan sormayayım dedim, kısaca kendimi tanıtıyorum.

Ad Soyad : Evren UYANIK
Meslek : Bilgisayar Mühendisi
Sahip olduğu Araç : Nissan Qashqai 4x2
İlgi alanları : Motorsporları, Bilgisayar, Yarış Simülasyonları, Sinema, Müzik (Çok mu klasik oldu? :smiley:)
Mail adresi : evrenuyanik@gmail.com

Aslında bu forumda yazanların seviyesinde off road meraklısı olduğum söylenemez, çok tanıdığım bir alan da değil zaten. Sadece otomobille gezmeyi dolaşmayı pek fazla insanın gitmediği yerlere gidip bilmediğim yerlerde gezip kendi çapımda keşif yapmayı seviyorum. Bazen vay be ne yerlerden geçmişim derken bu forumdaki fotoğrafları görünce geçtiğim yerlerin solda sıfır kaldığını gördüm. Daha ziyade off road yarışlarında görmeye alışık olduğumuz fotoğrafları forumda haftasonu gezileri başlıklarında görünce şaşırdım. Daha ziyade herkesin katılabildiği geziler olarak düşünmüştüm ilk gördüğümde. Neyse konuyu dağıtmadan devam edeyim. Ben de geçmişte çok kısa bir dönem profesyonel olarak ralli yaptım. Bir süre çok yakından ralli sporuna kısa ama içten gönül verdim. Üniversite bitip işti, evlilikti, askerlikti, çocuktu derken hepsinden koptum. Önceleri Astra GSi, Vectra CDX, 206 GTi gibisinden spora dönük performanslı sayılabilecek otomobiller kullandım hep. Çocuk olduktan sonra daha büyük ve aile kullanımına daha uygun bir araç almak gerekince geçenlerde Nissan Qashqai aldım. Önden çekişli olsa da altı yüksek olduğu için dağa taşa vurmaya az biraz müsait gibi göründü. Sağda solda gezerken faydası olur değişiklik olur dedik. Aldıktan sonra önceden girmediğim bozukluktaki yollara girdim biraz, arabanın da sınırlarını görmüş olayım dedim nerelerde gidebiliyor nerelerde gidemiyor. Gezdim dolaştım, baktım hoşuma da gitti, sonrasında bu forumu gördüm, konuları okudum, fotoğraflara baktım falan derken üye oluvereyim bari dedim ve bu noktaya geldim :smiley:

Ad Soyad : Ademi Fahri PİRHAN
Meslek : Öğretim Elemanı (Biyolog,Botanikçi)
Sahip olduğu Araç : Lada Nİva 1999 1,7 i
Mail Adresi : ademipirhan@hotmail.com
İlgi alanları : doğa sporları, Bitki dünyası, otomobil sporları,yeme içme uzmanı :smiley: :smiley:
Kan Grubu : B Rh (+)
Gsm no: : 0 532 516 73 56
Not : İki kapılı bir handa , kah ovada kah dağda , gidiyoruz gündüz gece.....

Adı Soyadı : Serkan Yayla
Meslek : İçici :smiley: (Tekstil Pazarlama)
Kan Grubu : Genelde alkol bulunur ama ara sıra 0 Rh + olarakta görünür :smiley:
Tel : 0 555 6241944
Msn-Mail : nicktir@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,446
Kayıtlı Üye Sayımız
172,102
Kaydolan Son Üyemiz
musti44900

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR