İzmir Grubu Yamanlar Dağı-Karagöl Yeni Off-road Rotaları Keşif Gez. 24 Ocak 2010

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SDC Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,088

Etiketler
Ynt: İzmir Grubu Yamanlar Dağı-Karagöl Yeni Off-road Rotaları Keşif Gez. 24 Ocak 2010

hadi arkadaşlar yokmu geziden dönen biz yeni dönduk mavi şimşegi denemekden iyi bir atraksion oldu mangala kadar herşey cok iyidi mangal ve anzarot dan sonrası hard off-roat ta kalkışdık mavişle baya iyidi oldu bu iş tamam derken bir dere icinde bol sulu bir yer gecişinden gecerken ön defransieli kırdık herhalde araç kaldı suyun icinde ve bana gün dögdu tarihde ilk defa birtane LAND baglandı bir NİVA nın arkasına onu cekmek cok keyıfl ama keyıfim cok uzun surmedi derenin icinden bir turlu cıkamadık geri de dönme şansımız olmadı cok dagır bir dere ve bol su akıyordu landı bıakdık suyun icine dönduk şehire aldık M23 iveko otobusu onun arkasına bagladık 40 mt halat onunla cekebildik anca ama cok zorlandık ve cok keyıf aldık kareleri eklerim
karagölü de cok merak ediyorum kar da varmış galiba ha birde LANDLAR kalmış dogrumu

Ynt: İzmir Grubu Yamanlar Dağı-Karagöl Yeni Off-road Rotaları Keşif Gez. 24 Ocak 2010

yaşlı makınanın ilk tırmanışı yıllarsonra

ve barajın duvarının üstünde

aşaya iniş yan tarafdan akan su barajın fazla gelen suyu bu barajda yıllardır avlanırım ilk defa bukadar doldugunu gördu hertaraf suydu bol sulu bir aktiviteydı

bizde döndük ercan abi abim Serkan en sonunda kaldı :smiley: çok keyifli vede çok eğlenceli bir geziydi gezinin akşam dönüşünüde 2 silindirle tamamladık :smiley:

gecmiş olsun karesim hayırdır Gökhan contamı yakdı makına
eylendiginizi biliyorum biz nezaman araziye cıkdıkda eylenmedikki bizde cok eylendik ama land işte kırdık defi

Yine çok keyifli bir gezi oldu ;D Katılan herkese teşekkürler :smiley:
Katılan araçlar; 3 Land Rover, 3 Nissan (disco, terrano, Navara, Patrol, Series III, defender)
Asfalttan asfalta (Emiralem-Yamanlar arası) toplam km : 48

Zaman kayıplarını telafi için tahmini rotamızı biraz değiştirdikk :smiley: Özellikle yemek sonrası hep kar içinde yol aldık. Uzun dere içi geçişleri oldu :D son bölümde, batmak isteyip batamayanlar karlı, buzlu su ve çamurda battı ;D
Benim kameranın pili bitmiş fotoları diğer arkadaşlardan bekliyoruz ben size rotayı veriyorum

240110karagolrota0

240110karagolrota1

240110karagolrota2

240110karagolrota3

arkadaşlar gercekten cok keyifli bi geziydi emeyi gecen herkeze teşekkür ederim.bu arada jon dere vede ahmet bu gezide cuvalladı yani fene battı
:D ;D

Arkadaşlar çok keyifli bir geziydi. Grubun acemisi olarak destekleriniz için teşekkür ederim. Aracımı da bu gezide tanımış oldum. Ayrıca yusuflada tanıştım. :smiley:
Virusü bana ve eşimede iyice bulaştırdınız. Özge, gezi başlangıcında acaba hatamı yaptık derken eve geldiğimizde bir sonraki gezi ne zaman olur diyordu.
Fotoğraflar ve videolar üzerinde oynama yapıyorum. En kısa zamanda yükleyeceğim.

İlk fotoğrafları yüklüyorum. Yarın geri kalanlarıda eklerim.
Ne yazıkki soğukta eller titrek olduğunda fotoğraf ve video kalitesini etkilenmiş :( Eli ayağı düzgün olanları yüklerim.

DSC 1286

DSC 1288

DSC 1294

DSC 1308

DSC 1313

Bu kadar mı yahu fotoğraflar ? Gidemedik fotolardan avunuruz diyorduk...

Hadi arkadaşlar fotoları bir an önce yükleyelim de gelmeyen/gelemeyenleri iyice çatlatalım ;D

Herkese merhaba.
Bende çok istememe rağmen grip olduğum için katılamadım.Fotoğrafları büyük bir heyecanla bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,510
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR