İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ONTURK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 494
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 143,187
Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Hayırlı olsun, Allah yardımcınız olsun...

Etiketler

aracınız hayırlı olsun. ALLAH kolaylık versin.

hayırlı olsun gerçektende çok iş varmış dediğiniz gibi inşallah bir solukta bitiverir

hayırlı uğurlu olsun aracın kardeşim,inşallah en kısa sürede bitirirsin de birlikte vururuz araçları dağlara.bende izmirdeyim ve takipteyim ;)
kolay gelsin

Kolay gelsin hayirli olsun araciniz
takip

İyi Dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Aracın mekanik sorunlarının onarımı devam ederken Kaporta ustası arayışı içine girdim.

İzmir de bu konuda oldukça zorlanıyorum.

Bende Ustaların gözü korkmasın ve aracın içine girebileyim diye;

Malum 2 seneden beri yatmış araç iççine bile girilecek halde değildi Güzel bir yıkattırayım dedim.

Tam 2 saate yakın yıkama uğraşısından sonra ;

IMG 20110702 174806

IMG 20110702 174816

IMG 20110702 175014

IMG 20110702 175104

IMG 20110702 175052

hayırlı olsun üstad..bugün yakından görme fırsatım oldu aracınızı..şu anda parkettiği yerde benim annem babam oturmakta..pazar gezmesine geldiğimizde benim 4 yaşındaki oğlum farketti de öyle gördük aracı...bi hayli yorgun delikanlı ama inşallah tez zamanda eski günlere döner...

kolay gelsin...

kolay gelsin, çok iş var gibi duruyor..takiip

ONTURK' Alıntı:
İyi Dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Aracın mekanik sorunlarının onarımı devam ederken Kaporta ustası arayışı içine girdim.

İzmir de bu konuda oldukça zorlanıyorum.

Bende Ustaların gözü korkmasın ve aracın içine girebileyim diye;

Malum 2 seneden beri yatmış araç iççine bile girilecek halde değildi Güzel bir yıkattırayım dedim.

Tam 2 saate yakın yıkama uğraşısından sonra ;

IMG 20110702 175104

IMG 20110702 175052

IMG 20110702 175014

IMG 20110702 174816

IMG 20110702 174806

1.sanayide kaportacı Zeki isminde uzaktan bir akrabam var. daha önce bende sizinki gibi bir defender düşündüğümü belirtmiştim, kendiside kaporta konusunu kafana takma halladeriz demişti. hatta gövdenin alüminyum olduğunu söylediğimde dahi sorun değil filan demişti. işçiliğide fena değildir eski ustalardandır..düşünürseniz size telefonunu verebilirim?

eğer ki uzun yıllar binmek niyetiniz varsa,
kaporta boyadan kesinlikle kaçınmayın, olabildiğince en iyi şekilde halledin derim. aynı şekilde mekanik işleri de... motor kısmı için de iyi düşünün, eğer uzun vadeli olarak üstündeki motoru kullanmak gibi bir niyetınız yoksa, çok para harcamayın motora da...

göktu' Alıntı:
eğer ki uzun yıllar binmek niyetiniz varsa,
kaporta boyadan kesinlikle kaçınmayın, olabildiğince en iyi şekilde halledin derim. aynı şekilde mekanik işleri de... motor kısmı için de iyi düşünün, eğer uzun vadeli olarak üstündeki motoru kullanmak gibi bir niyetınız yoksa, çok para harcamayın motora da...

siz bu işleri iyi bilirsini üstad. kumlamacıdan fiyat aldım.250 TL ye yaparım kupa hariç şaseyi ve üzerindeki herşeyi dedi. sökersen tek tek o zman fiyat çok daha ukselir dedi. amortisörler şaft vs herşey üzerinde iken kumlatmanın faydası olur mu? yoksa her parçayı bir bir sökmek gerekir mi? bir de kupayı kumlamak için de 200 alırım dedi. Kupa kumlanır mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR