Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gobazes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 98,814
evet tiskeli arkadaş lastiklerin ebadını ben de merak ettim.ayrıca aracında yükseltme varmı yoksa standart halimi?

Etiketler
lastiklerim 265x75x16cooper stt jandlar 16x8 3 cm geniş ofsetli tabiki biraz çamurluk ve dodikleri hafiften tıraşlamak lazım tanpona gelince aracın uzaklaşma açısını arttırmak için kasaya yakın ve yüksek yaptım u demir kullanma sebebim sağlam ve maliyet düşüklüğü araçta yükseltme var önler torsiyondan 7-8 cm yükseldi arkalar makaslara kavis vererek 5cm ve makas küpelerinden 1.5cm yükseltildi ama çok yakında makasları aksın üstüne alacağım

gobazes' Alıntı:
1- İsuzu D-max 3,0 at 2008 kırmızı 4x4 gobazes İstanbul Tuzla
2- İsuzu d-max 3.0 at 2006 siyah 4x4 goodman istanbul
3- İsuzu d-max 2.5 mt siyah 4x2 GREZZ Afyon sandıklı
4- İsuzu d-max 3.0 mt 2005 4x4 tiskeli
5- İsuzu d-max 2.5 2007 lacivert 4x4 anerkad Bostancı

Kaçkar Makina

p6094748.jpg

p6084716.jpg

p6094746.jpg

2.jpg

3.jpg

3.0 dizel 2005 istanbul
Ayrıca Üzerinde bulunan tampon Kendi imalatımdır

http://www.kackarmakina.com/tampon.html
İLGİLENENLERE Duyrulur bütün 4x4 araçlara arazi tamponu YAPILIR

mail@kackarmakina.com

arkadaşlar
bi arkadaşımda 5 mm kalınlığında çok özel bi alüminyum buldum. çeliğe benzer özellikleri taşıyan bi alaşım.
aracın altına muhafaza yaptırmayı düşünüyordum. ama ölçü- şema bulamadım internette. böyle bir şema-ölçü gören oldumu .

bu arada listeye kendini eklemiş anerkad arkadaş. merhaba , hoş geldin.
YENİ LİSTE
1- İsuzu D-max 3,0 at 2008 kırmızı 4x4 gobazes İstanbul Tuzla
2- İsuzu d-max 3.0 at 2006 siyah 4x4 goodman istanbul
3- İsuzu d-max 2.5 mt siyah 4x2 GREZZ Afyon sandıklı
4- İsuzu d-max 3.0 mt 2005 4x4 tiskeli
5- İsuzu d-max 2.5 2007 lacivert 4x4 anerkad Bostancı

Merhaba,

2008 2,5 Siyah Çekmeköy

Tampon uygulamarları trafikte veya muayenede sorun oluyormu ruhsata işletmek gerekirmi?

Teşekkürler

Isuzu D-Max 3.0 TDI, 163 + 33 = 196 Beygir, Model 2008, Rengi: Gri Metal.
Lastikler 255x55xR18 109H General Grabber AT2
Yakit:
Köy ve Asfalttan haric yollarda 11,5 Litre 100 Kilometrede.
Otoband ve Asfalt Yollarda: Hiz 100< Kilometre: 8 - 8,5 Litre.
Ayni Yollarda 120 ve 190 Kilometre arasinda Yüksüz Tek Kisi: 9,5 - 11,5 Litre, Araba 5 Kisi ve + - 100Kilo Bagajda Yükle 14 Litre de olabilir.

IMG 0994

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR