Intercity Trophy - İğneada (14-16 Kasım 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeeper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 230
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,778
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Intercity Trophy - İğneada (14-16 Kasım 2008)

ya gercekten bir an once birşeyler yapılması lazım.telefon elimde gelicek iyi bir haberi bekliyorum ama umutlarım her gecen dakika sönüyor.bu çok buyuk bir ayıptır!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Etiketler

bunların facebookta grubu var oraya yazmıştım şimdi burda yazdıklarımı okudular heralde tırsıp engel koymuşlar yazı o gruba yazmama hahahahahahah:smiley:
http://www.facebook.com/group.php?gid=32303574373

acaba bu karar geri alınabilirmi.boyle bi ihtimal varmı.??cumaya kadar halledilebilinir mi?

memleketimiz için bir ayıptır bu... yazıklar olsun kafalarında tasarlayanlara diyelim... off-road ve kampçılar camiamıza geçmiş olsun... :(
bence bu hafta sonu iğneadaya hiçbir ad altında gidilmemeli ve boykot edilmelidir. oradaki insanlar ve esnafta bir taraflarına kına yakmalıdır.

şu karardan dolayı olimpiyat başvurusu reddedilse mesela türkiyenin siz önce trophyleri düzenleyinde birara bakarız diye gerekçeli kararla açık seçik içimin yağları erise gerçi okadar başarılı oldukki olimpiyatta bu yıl kesin bize vermeliler zaten olimpiyatı lahavle :-\

ahh su sorun halledilse ya keske bu hafta sonu orada olabilsek.

hayret bırsey arkadaslar off road cular ve kampcılar kadar dogayı seven ve koruyan varmıdır acaba

celıskıler ulkesınde yasıyoruz .........

acaba herşey için çok geçmi ya. bi ihtimal belki iptal olmayabilirmi.

Evrensel gazetesinde yayınlanan haberi okurken, ben mi yanlış okuldan mezun oldum diye soruyorum kendime, ya da bize mi yanlış öğretildi ?..

Gazeteciliğin temel ilkelerinden biri tarafsızlık, objektifliktir. Haberi yazarken de başta dikkat edilmesi gereken öğelerden biri de Gerçeklik - Doğruluk öğesidir. Taraflılıktan kaçınma ilkeleri haberde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir, onun yanında da olayı saptırmama durumu var.

Bari bize Gazetecilikte 4 yıl boyunca böyle öğrettiler.

Şimdi... Yayınlanan habere bakıyorum ve bu ilkelere...

Ne tarafsızlık var haberde, ne de doğruluk. Olayı gayet güzel bir şekilde de saptırmışlar.

Ama işte... Reklamın iyisi kötüsü olmazmış. Kamuoyu yaratmak da öyle bir şey.

Çok can sıkıcı bir durum, ne yapıp edip gelmeye çalışıyordum, üzüldüm...

Ben ısrarla İğneada-Kıyıköy tarafına gitmek istiyorum. Ama fikir değiştirirsem size katılırım bir iki arkadaşımla.

1- Koza Yardımcı
2- Sedat Açıl
3- Berk Saraç
3- Amina
4- Elif
5- Funda
6- Esra Akeroğlu + 1 +face Smiley
7- Funda Erhan
8- Serkan Kara (eksperoto)
9- Nilsun Şahin
10-Gülbin Bahar
11-Olcay + 1
12-Serkan
13-Murat Çelebi (BolBuzJack) (Kesin değil..!)

Zaten burda benim sindiremediğim böyle bi kararla offroad yapanlara karalama yapılmış ve bu kabul görmüştür...dahada acısı bu koca ülke cüssesine yakışmıycak zayıflıkta ve zaaflarla dolu olduğunu, iş bilmez haktan hukuktan, bilimden uzak olduğunu, güvenilmez insanlarla dolu olduğunu birkez daha kanıtlamıştır...daha bi yazıcamda yönetim müsade etmez nediyim...

valla bizim ekip hala bir umut bekliyor acaba iptal edilmeme gibi bi olasılık varmı

İşte bu tarz organizasyonlarda bürokrasinin ve 3/5 çapulcunun farkını görün.Aylar öncesinden izin alınmış,haftalarca hazırlık yapılmış,insanlar gelmiş ve şu halimize bakın.Esas siz seyredin bundan sonra neolacak,ülke puanımız düşecek,birdaha böyle yarışlara izin verilmeyecek.Sevgili federasyonumuza 1 paket kına göndermek lazım bunun sonu formulaya kadar gidebilir , ozaman bitarafları tutuşacak ama artık çok geç.Adamlar heryerde konuşacak yıllardır gittiğimiz bizi eniyi şekilde ağarlayan adamlara rezil olduk.Daha nediyim bilmiyorum.Şu an gazetem veya tv kanalım olsaydı baş haber yapardım.bu rezilleri.

arkadaşlar az once mehmet(becce) abiyle gorustum.kendiside gercekten cok uzgun.bizde cok uzgunuz.yeniden igneada da olabilirmiş ama tarih belli degil.

arkadaşlar iğneada tarafına gitme ihtimalimizde var.

Biz gezenbilir olarak bu haftasonu kampımızı yapacagız ;)

Tam olarak nerede yapacagımız görüşmeler sonuclanınca buradan duyurulacak.

İğneada tarafında görüştüğümüz bir yerden haber bekliyoruz.

Şayet olur ise muhteşem bir haftasonu bizi bekliyor ;)

Bu can sıkıcı olayın stresini atmak ve morallerimizi düzeltmek için buna ihtiyacımız var...

Herkesi bekliyoruz haftasonu kampımıza!!!!

Arkadaşlar asılsız haberlerle ilgili tepkilerinizi lütfen aşağıdaki konu içine de yazın,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18885

Gazeteye tekzip yayınlatacağız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri