Hafta sonu KIBRIS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan edebiyatçı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,569
Ynt: Hafta sonu KIBRIS

yavru vatandan, harika fotoğraflar ve güzel bir anlatım tekrar 1994 yıllarına gittim paylaşım için teşekkürler

Etiketler

BUGÜN PEGASUSTAN MAİL GELMİŞ. KIBRIS YİNE 50 TL.İLGİLENENLER BİR HAFTA SONU İÇİN DEĞERLENDİREBİLİR. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

omnitemporal,anibal_anibal ve sinan54 beğenileriniz için çok teşekkür ediyorum.

bu durumdan pek mutlu olmayacaksınız ama sizi burada da buldum hocam :smiley: çok güzel bi gezi yazısı olmuş bu siteyi tavsiye ettiğiniz için teşekkürler geleceğe yönelik planlarımda değişmeler olmaya başladı bile

KIBRIS'ım , YAVRU VATAN'ım. Vakitsizlikten, isteyipte bir türlü gidemediğim bir yer. Güzel anlatımlarınız ve fotolarınız için teşekkürler.

Kürşat Cönger' Alıntı:
bu durumdan pek mutlu olmayacaksınız ama sizi burada da buldum hocam :smiley: çok güzel bi gezi yazısı olmuş bu siteyi tavsiye ettiğiniz için teşekkürler geleceğe yönelik planlarımda değişmeler olmaya başladı bile

Yine mi sen Kürşat :smiley: Burada ufkunu geliştirecek çok şey bulacaksın. Bakarsın yıllar sonra dünyanın farklı bir kıtasında safari yaparken karşılaşırız.

off road runner' Alıntı:
KIBRIS'ım , YAVRU VATAN'ım. Vakitsizlikten, isteyipte bir türlü gidemediğim bir yer. Güzel anlatımlarınız ve fotolarınız için teşekkürler.

Çok teşekkür ediyorum. Ben de çok kısıtlı bir zamanda gidebildim. İleride tadını çıkartarak rahat rahat gezmeyi çok isterim. Umarım siz de bir fırsatını bulabilirsiniz.

.

Vkkgg Large

İyi günler
Sy Edebiyatcı (İsminizi bilmediğim için)
Dubai gezinizi takip etmiştim,Kıbrıs gezinizide ilgi ile takip ettim.
Bilgilendirici açıklamalarınız ve güzel resimleriniz için teşekkür ederim.
Girne de kaldığınız otelden menun olduğunuzu belirtmişsiniz,Lefkoşe de otel tavsiyeniz olabilirmi?
Saygılar
Batuhan
Ankara

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.