Hafif pan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhastr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,030

muhastr

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba

Öncelikle bir iç mimar olarak ahşapla çok iç içe çalışan bir insan olarak size ufak bi tiyo vereceğim.

Brave boats dan Sermet FINDIK alman meşei olan bir firmadan hafif masif paneller getirmeye başladı.Çok merağım olmasına karşı henüz daha bir karavanım olmadı fakat malzemenin hafifliği ve sağlamlığı kullandığım noktalardaki performansları beni hayrete dusurmuştur.

Eğer bu paneller hakkında detaylı bilgi ve numune gormek hatta ve hatta istanbul tuzlaya yakınım giderim diyorsanız şayet evmyapi@hotmail.com dan bana ulaşabilirler ve irtibatımız dahilinde sizi onunla tanıştırıp bu urunun fiyatları kalitesi ve kullanım alanları gibi aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz sermet bey in yeri tuzla ssk nın hemen yanında brave boats diye bir dukkan tavsiye ederim eğer yakıttan tasaruf etmek istiyorsanız ağırlığınızı azalmanız gerekir diye dusunuyorum esnek ve kullanımı kolay olan hafifpanın görmenizi tavsiye ederim ayrıca kendisinin turkiye distrbütörü olması da cabası fiyat kalite bir arda

Hımm hatta yanlış bir bilgim yoksa kendise ait bir int siteside var ordan kendisiyle irtibatada geçebilirsiniz. ;)

Saygı ve sevgilerle

Etiketler

Ynt: Hafif pan

TA2RX' Alıntı:
Giden arkadaşlar olursa lütfen izlenimlerini ve fiyat bilgisini diğerleriyle paylaşmalarını rica ediyorum.
Arkadaşımızın söylediği hafif panın ne olduğunu bilmiyorum amma tahmin ediyorum.Örnekleri Baumax ta veyapı markaetlaerde var.Bana göre fiatlar çok fazla.Ben karavan içi mobilyaları masif pandan yaptırıyorum. Kullanılan yapıştırıcı nedeniyle organik pan olarak da isimlendirilebiliyor.Üzerine yapılacak vernik, su bazlı mat vernik.Metrekaresi 35 tl.Ağırlığı m2=9 kg.Suntalemin m2 si 13.5 kg.Selamlar.

1,5 aydır ses seda çıkmadığına göre yine yalnızca kendi reklamını yapıp ortadan kaybolma vakalarının yeni bir tanesiyle karşı karşıya olduğumuz hissine kapılıyorum. Gezenbilir ailesine hiç bir faydası olmayan bu tür reklamcıların bir başkasıyla mı karşılaşıyoruz endişesi taşıdığım için (ki genellikle yeni üye olmaları önemli bir ipucu veriyor) yemlik bir mesaj atmıştım, tutmuşa benziyor.

Kendi adıma, ticari kaygısı olanların, BHet Mühendislik (Önder Köse), SkyArt, hatta küçük de olsa Atila Dinçer gibi, kendilerini açıkça ortaya koyup, forumdaki mesajlara katkıda bulunup, Gezenbilir ailesine faydaları olmasını bekliyorum. Bu üç örnek gerçekten de hepimize ciddi boyutta katkıları olan örnekler. Kendilerine teşekkürü borç biliyorum. Dilerim diğerleri de bu örnekleri izlerler.

Öncelikle eyvallah dusuncelerin için...
Reklama gelince kırıldım
ben işinize yarardiye dusunmustum ayrıca bu işle hiç bi alakam yok ne alıcısıyım nede satıcısı sadece uyguladım farkı gordum neyse cok sey yazabilirim sana cevap olarak ama sakız yapmanın mantığı yok...

muhastr' Alıntı:
Öncelikle eyvallah dusuncelerin için...
Reklama gelince kırıldım
ben işinize yarardiye dusunmustum ayrıca bu işle hiç bi alakam yok ne alıcısıyım nede satıcısı sadece uyguladım farkı gordum neyse cok sey yazabilirim sana cevap olarak ama sakız yapmanın mantığı yok...

Bu ürünle ve üreticisiyle alakanız yoksa özür dilerim. Burada bu tür reklam yapıp sonra arazi olan çok örnek gördük. Sizi de onlardan sandım. Dikkat ederseniz, bu yüzden kesin ifadeler kullanmak yerine üzerimde bıraktığınız izlenimleri yazmıştım.

Ustadım

Adress: Dr. Sadık Ahmet Bulvarı, No 68 Kat 2 / Aydıntepe-İstanbul
Telephone: +90 216 701 23 43
Mail: info@braveboats.com

Adres bu tubuosis firmasının temsilciliğini almış kendileri ayrıca baumax gibi koçtaş gibi firmalar herzaman daha pahalıya satarlar bunun gibi malları

örnek : kıvırcık halıda olay var derler m'' fiyatı 1.5 lira derler nalburlarda bu zaten hep 1.5 liradır
sika top seal-107 => 59 lira derler nalburlarda bu 55 liradır.
bunun gibi örnekleri size tonlarca verebilirim cok fazla nalburla çalıştığım için benim işim budur fiyat ararım sabahtan akşama kadar.

Size sunduğu fırsat şu bu adama gidin görüşün dememdeki kasıt kendisinin çok fazla ahşapla alakadar olması size yenilikçi fikirler sunma olanağı olması tabi bunu "yahu benim aklım bana yetmiyormu" diye düşünmeyin el elden üstündür.

Cebinide verebilirim ama burdan olmaz ayıp olur olmadık bir insan arar diye korkuma veremiyorum yoksa oda var elimizde.

Ynt: Hafif Pan

Reklamcıların kullanmış olduğu forex denen bir malzeme var. Özellikle dolap kapaklarında hafif olduğu için tercih edilebilir.

öncelikle merhaba...
muhastr'nin bahsettiği malzeme sanırım hymer karavanlarda mobilya kısımlarda kullanılan petekli ahşaba benzer madde sanırım...
foreks o anlamda pek kullanılacak sağlamlıkta malzeme değildir...

Öncelikle bu malzemnin m3 ağırlığı 350 kg ayrıca marin tutkal kullanıldığından ötürü su ve neme cok dayanıklı genelde teknelerde kullanıldığından 15 m lik bir teknede yaklaşık 3 ila 4 ton arasında hafiflik sağlıyor organik falan değil iyi şekilde fırınlama gördüğünden eğilme çarpılma şişme vs gibi sıkıntılarla karşılaşmazsınız birde şunu söyleyebilirim hymer değilde karavan sektöründe amerikan üreticileri kullanıyor...

İnanın eğer evmyapi@hotmail e mail atarsanız size daha bir çok ayrıntı gonderebilirim inanın çok şaşıracaksınız aklınıza gelmeyecek daha cok ürünleri var

Merhaba, sizlere yardımım olur düşüncesinde ultra hafif kontra plak ve tabla hakkında bilgi vermek istiyorum. bir arkadaşımın karavanı için istanbul ikitelli de bahsi geçen ultra hafif kontraplak ve ultra hafif kontra tabla nın ithalatını yapan polipan orman ürünlerini bulduk ve malzemeden oldukça memnun kaldık. Ayrıca firmada sürekli stok mevcutmuş. Malzeme hakkında bilgi almak isteyenler web sitelerinden firmaya ulaşabilirler. www.polipanorman.com

bilgiler için çok teşekkürler muhastr... karavanım var ama kendi karavanımı yapmak gibi bir projemde var mutlaka işime yarayacak bu malzemeler...

ultra light kontrplak arıyosan kesinlikle sana tavsiyem ürünleri görmen

ustanı getir enine boyuna anlatayım...

ben tuzladayım ve bu karavan konusunda bütün bursa ile çalışıyorum

sizlere her türlü fiyat vermeyede hazırım...

olay stoksa 50 000 m3 benim fabrika stoğum turkiye stoğu da 50 m3 her kalınlıkta. ;)

muhastr' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba

Öncelikle bir iç mimar olarak ahşapla çok iç içe çalışan bir insan olarak size ufak bi tiyo vereceğim.

Brave boats dan Sermet FINDIK alman meşei olan bir firmadan hafif masif paneller getirmeye başladı.Çok merağım olmasına karşı henüz daha bir karavanım olmadı fakat malzemenin hafifliği ve sağlamlığı kullandığım noktalardaki performansları beni hayrete dusurmuştur.

Eğer bu paneller hakkında detaylı bilgi ve numune gormek hatta ve hatta istanbul tuzlaya yakınım giderim diyorsanız şayet evmyapi@hotmail.com dan bana ulaşabilirler ve irtibatımız dahilinde sizi onunla tanıştırıp bu urunun fiyatları kalitesi ve kullanım alanları gibi aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz sermet bey in yeri tuzla ssk nın hemen yanında brave boats diye bir dukkan tavsiye ederim eğer yakıttan tasaruf etmek istiyorsanız ağırlığınızı azalmanız gerekir diye dusunuyorum esnek ve kullanımı kolay olan hafifpanın görmenizi tavsiye ederim ayrıca kendisinin turkiye distrbütörü olması da cabası fiyat kalite bir arda

Hımm hatta yanlış bir bilgim yoksa kendise ait bir int siteside var ordan kendisiyle irtibatada geçebilirsiniz. ;)

Saygı ve sevgilerle

« Yanıtla #13 : Dün, 14:44:02 »
Alıntı
ultra light kontrplak arıyosan kesinlikle sana tavsiyem ürünleri görmen

ustanı getir enine boyuna anlatayım...

ben tuzladayım ve bu karavan konusunda bütün bursa ile çalışıyorum

sizlere her türlü fiyat vermeyede hazırım...

olay stoksa 50 000 m3 benim fabrika stoğum turkiye stoğu da 50 m3 her kalınlıkta. ;)

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=94247.10#ixzz31JAHn2dm

Açıkçası ben sizin bu yazınızı okuduğumda forumda ki arkadaşları aydınlatma düşünceniz olduğunu düşünmüştüm. Son yazınızdan anlıyorum ki siz bu ürünü satan kişisiniz. Böyle oyunlara gerek yoktu malesef. 50.000m3 stogunuz olduğundan bahsetmişsiniz. yoksa ben mi yanlış anladım?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR