Grand Vitara 2.5 v6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,860

KML

Kamp I
2000 model 2,5 V6
TABOR 9K VİNÇ - ruhsata işli
ARKA RÖMORK ÇEKİ DEMİRİ - ruhsata işli
4xFOURART 3.5 İNÇ YÜKSELTME KİTİ
100% KİLİTLİ DİFRANSİYEL
3 CM JANT OFSET
3.5 CM BODY LİFT
BF-GOODRİCH AL-TERRAİN
ATİKER SRALI LPG - 10 - 15 bin km once takılmıs
AMERİKAN ÇİZİLMEZ FİLMLİ CAMLAR
PİONEER MP3 USB VE CD ÇALAR
PARK SENSORU
UST SEPET VE SIS FARLARI
VITARA ON KOVAN
WARN MANUEL HUBS LAR
SUNROOF
G.VİTARA SPOİLER

19083783c62.jpg

1908378383g.jpg

19083783yjb.jpg

19083783vsd.jpg

suzuki ye ısınamadığım için satıyorum ,
pajero 3.5 ile takas olur, kısa bir sure için satılık

km 145.000
fiyat 25.000

Etiketler

Ynt: Grand Vitara 2.5 v6

merhabalar beyefendi takas için aracım 2004 model ford focus hb. 1.6 comford bakımlı, gümüş rengi, 4 airback, abs, camlaar filmli, debriyaj seti yeni değişti, orjinal 90.000 km baskı balata yeni değişti, krom kapı kolları (4 adet), krom yan çıtalar, içi pırıl pırıl, ayrıca türkiyenin en iyi oto gaz firmalarından uluslararası otomobil fuarlarında stand açmış FS otogazdan garantisi henüz bitmemiş (50.000) de takılmış BRC SEQ 25 4 silindir lpg sistemi (sadece %5 güç kaybı), son ölçümlerde 20 ykr altında yaktı, takas düşünürseniz fotolarınıda ekliycem, fakat fiyat farkı tahminininizin altında olabilir, arabanın yol tutuşu ve yakıtı inanılmaz güzel, takas nedenim sadece kanıma giren of road tutkusu ve doğa sevgisi, değilse yakıt, vergi ve model yılı dezavantajı olan otomobille takas düşünmem mümkün olmazdı... cevabınızı bekliyorum, hayırlı satışlar...

Tesadüfler eseri aracı oldukça yakından inceleme olanağım oldu. Araç oldukça temiz ve titiz kullanılmış, kesinlikle tay gibi.Lastikleri oldukça dişli, döşemeleri camından baktığım kadarıyla tertemiz. İlgilen ve ihtiyacı olanlara tavsiye edilir..

KML' Alıntı:
suzuki ye ısınamadığım için satıyorum ,
pajero 3.5 ile takas olur, kısa bir sure için satılık

km 145.000
fiyat 25.000

Uzun süredir vitaralarla ilgilenen biri olarak, aracınıza neden ısınamadığınız merak ettim doğrusu, özellikle ısınamadığınız bir husus var mı acaba...? (veya söyle sorayım, aracın beğenmediğiniz özellikleri nelerdir..)

gücü yetersiz geliyor yada kaşınıyorum diyelim.
5,7 tahoe, 4,0 cherokeden sonra light hissettim,
eşim kullanıyor oda yüksekliğinden şikayetçi bisüre satılmazsa standarta çevirecem.

merhabalar

Aracı kucuk bır araçla takaslamayı dusunurmusunuz 2005 fiesta'm var dusunurseniz 05446303852

kamil bey çok istiyordum aracı, kısmet olmadı sattınız galiba sahibinden de ilan kalktı da... hayırlı olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR