Grand Cherokee Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,620

Etiketler
Ynt: Grand Cherokee Arıyorum

piyasa da bulunması zor olmayan bir araç ve fiyat olarak çok değişken ....

kendimde aradığımdan....
araştırmalarım sonucu 95 model üstü alınması tavsiye ediliyor ...
internette çok çeşitli araçlar olmasına karşın fiyatlar güncel piyasa ile hiç bağdaşmıyor internette 96 model 5.2 18000 lira civarında fiyatla bulunurken (temiz) piyasada 15000-16000 fiyat aralığında bulunabiliyor.....

gerçekten araştırma yapmak gerekiyor ayrıca zaman ayırmak gerçekten

Benim bir arkadaşım satıyor bir bakın isterseniz
http://www.sahibinden.com/1996_model_servis_bakimli_orjinal-80WQQaXQQ11738313WQQpXQQdisplayitem

Merhaba ,

1996 ve daha yeni modelleri tavsiye ederim ..
(4 disk fren , yeni ön konsol ve çift airbag gibi avantajlardan dolayı ) ..
Internet üzerinden çok sayıda ilan bulabilirisiniz .
Avrupa montajlı olanlar aksesuar açısından daha dolu araçlardır ( sunroof , koltuk ısıtma vs. )

Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

Kıvanç DÜNDAR

ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim.
birkaç araca bakıtım ama temizini bulmak gerçekten zor gibi görünüyor.şu an kullandiğim 91xj bana maliyeti 17500 ytl yi geçti.yinede istediğin gibi olmadı.çok kullanılmamış sorunsuz araç çok abartılı fiyat söylüyorlar.hayırlısı

jeep53' Alıntı:
ilginizden dolayı hepinize teşekkür ederim.
birkaç araca bakıtım ama temizini bulmak gerçekten zor gibi görünüyor.şu an kullandiğim 91xj bana maliyeti 17500 ytl yi geçti.yinede istediğin gibi olmadı.çok kullanılmamış sorunsuz araç çok abartılı fiyat söylüyorlar.hayırlısı

arkadaşlar aynı sorunları bende yaşadım, 11.000 lirayada zj var ama bir direksiton kutusu değişimi 1700 lira !!!! bu arabadan ne hayır beklersiniz tabiki bakımlı bir zj fiyat olarak yüksek olucaktır ,ben aracım temiz olduğu halde 130.000 km de aldım (direksiyon kutusu değişimi,öntakım yenileme,bujı ,bıji kablosu, distribitör kapağı,komple fren balatası ve merkezleri değişimi,kople her türlü yağın değişim ve aracın hertürlü bakımları,5000 üzerinde maliyet verdim, siz buna artı LPG sıralı sistem fiyatı koyun daha + lastik alıcam bugün yarın 1000 lirada en az o ortalama 3000 lirada sıralı sistem araç zaten bana 30.000 binliralara geldi demektir!!! bukadar bakımlı araçları kim size kalkıpta 15.000 liraya verir ben zaten 19 .000 kendim almıştım aracımı, muhakkaki bakımlı arabalar yüksek fiyatlıdır zaten siz 13.000 liraya alıcağınız bir ZJ de servis maliyetleri parça fiyatlarıyla 20.000 li rakkamlara çok rahat ulaşırsınız ve hastalıklarıda bitmez biyer yapılır öbür tarafı bozulur bu zincir böyle sürüp gider !!!!!!! dost acı söyler ama gerçekler bu arkadaşlar.

Ateş bey söyledikleriniz tüm araç alaçak arkadaşlar için altın değerinde tek ayrıntı satan kişilerin dürüst olması gerekiyor söylenmeyen süprizler adamın canını sıkıyor.91 xj aldım nerdeyse verdiğim para kadar masraf ettim.hala yeterli olmadığını düşündüğüm eksikler var geçen yıl 94 zj laredo vardı araba çok iyiydi sattım (hala pişmanım) onunda motor numarası problemi yaşadım ruhsatla motor daki numara tutmuyordu çok uğraştım teknik ünv.den rapor aldım öyle duruyor.o yüzden 91xj yi alırken sadece motor numarasına baktım tutyorsa ölüsünü adam ederim dedim bayğı masraflı oldu keşke daha önce GEZENBİLİR i keşfetseydim. selamlar...

ewt araç alırken sadece zj jeep için değil her araçta ikinci el alınmaktaysa güvendiğiniz bir ustaya danışmak galiba en iyisi eğer arabadan teknik olarak anlamıyorsanız ......

ama piyasa da bir kaç galeri var aşağı yukarı sadece zj alıp satmakla uğraşıyorlar onlardan daha düzgün hizmet alabilirsiniz gibi geliyor .....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-95-grang-cherokee-5-2-44115528/detay/
bu benim ilanım ilgilenirseniz.

selam sahibinden com da ilan numarası 55842310 olan 97 model aracın maliyeti 45 TL gibidir isterseni bir incele ayrıca 48496689 44197580 nolu ilanlaradda bakabilirsin.. araçların gerekli masrafları yapılmıştır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR