Gördüğüm rüya nasıl gerçekleşecek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kevin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,483

kevin

yasam yasamakla guzeldir
Yer
kopenhavn
Geçenlerde güzel bir rüya gördüm toyota bayisine 0 bir hilux 3,0 4x4 almisim sonra on arka kilit arb on arka tompon warn vinç yan basamaklar 2,5 yükseltme kiti arb çadır ektra yakıt tankı 140 lt alt koruma Arb buzdolabı arka kabın içten güçlendirme demirleri üste sepet bu rüyada daha ne eksikler kaldı :D :D :D

Etiketler
Ynt: Gördüğüm rüya nasıl gerçekleşecek

Gidip 1990 model bir hilux alıp toplayacaksınız, gayet rahat gerçekleşecek..

kevin' Alıntı:
Geçenlerde güzel bir rüya gördüm toyota bayisine 0 bir hilux 3,0 4x4 almisim sonra on arka kilit arb on arka tompon warn vinç yan basamaklar 2,5 yükseltme kiti arb çadır ektra yakıt tankı 140 lt alt koruma Arb buzdolabı arka kabın içten güçlendirme demirleri üste sepet bu rüyada daha ne eksikler kaldı :D :D :D

Saatin alarmı eksik kalmış

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Hayaller bir gün gerçek olur.... :D

memleketim sakarya,karapürçekte biri var ismailhakkı.
muziplikte tam bir fırlamadır.
birgün yanımıza geldi ve başladı anlatmaya rüya görmüş.aynen yazıyorum kimse üzerinede alınmasın
hani derlerya laf,lafı açar diye.
rüyasında son model arabalar,garibimin içi gitmiş.
ve yalvarmış allaha....allahım ne olur şu arabalardan banada bir tane nasip etsen.
derken kulağına bir ses gelir. hastırlan burada galerimi var.
çalışta seninde olsun :D :D :D

Herkeze tesekkur

Guzel fikirler yazilmaya baslandi hepsinide gulumseyerek okudum sonra bir kere daha okudum ama en guzeli hayaller bir gun gercek
olan dogru imis cevaplari okumadan once sabah toyota bayisine gittim o gun bu gun deyip HILUX 3.0 4X4 otomatik vitesli arabayi aldimmmmm
bende bekliyorum sanki bakkal rafindan araba verecekler gibi alip giderim diye arac su an ellerinde yoktu ve bir telefon trafiginden sonra haziran siparislerine eklediler ve arac
temmuz sonu veya agustos ilk haftasina gelecek cunki disardan siparisle geliyormus simdi herkez kac para diye sormadan yazayim su anki fiyat 72 bin tl ama teslim tarifinde ne
olur bilinmez hayallin gercege donusmesi daha bitmedi biraz yorum yapin daha devami var hemde neler neler :D :D :D

kevin' Alıntı:
Herkeze tesekkur

Guzel fikirler yazilmaya baslandi hepsinide gulumseyerek okudum sonra bir kere daha okudum ama en guzeli hayaller bir gun gercek
olan dogru imis cevaplari okumadan once sabah toyota bayisine gittim o gun bu gun deyip HILUX 3.0 4X4 otomatik vitesli arabayi aldimmmmm
bende bekliyorum sanki bakkal rafindan araba verecekler gibi alip giderim diye arac su an ellerinde yoktu ve bir telefon trafiginden sonra haziran siparislerine eklediler ve arac
temmuz sonu veya agustos ilk haftasina gelecek cunki disardan siparisle geliyormus simdi herkez kac para diye sormadan yazayim su anki fiyat 72 bin tl ama teslim tarifinde ne
olur bilinmez hayallin gercege donusmesi daha bitmedi biraz yorum yapin daha devami var hemde neler neler :D :D :D

Allahım isteyene versin inşallah helalinden uzayan kol bizden yana emekle olursa olur rüyayla biraz zor sağlıcakla kal

su anki fiyat 72 bin tl ama teslim tarifinde ne
olur bilinmez hayallin gercege donusmesi daha bitmedi biraz yorum yapin daha devami var hemde neler neler Cheesy Cheesy Cheesy

;D ;D Öyle şey mi olur sözleşme yapamdınız mı. Şu an neyse teslim tarihinde de o olması lazım.

Yok yapmadım ama fiyat garantisi aldım peşinatı verdim teslim tarihinde indirim olursa yeni fiyat olacak

Yok yapmadım ama fiyat garantisi aldım peşinatı verdim teslim tarihinde indirim olursa yeni fiyat olacak

Merak ettim bu araçların yıllık vergisi ne kadarmış? 4x4 kamyonetler ticari olarak kayıt ettirilebiliyor mu?

olasiliksiz' Alıntı:
Merak ettim bu araçların yıllık vergisi ne kadarmış? 4x4 kamyonetler ticari olarak kayıt ettirilebiliyor mu?

Hayır, Jip olarak ödüyorsunuz 4x4'ünün vergisini..

Bende 2010 Hilux varken 4x2'si 700 küsür, 4x4'ü 2500 küsürdü..

Güzel günlerde güle güle kullanın. Ömürlük güzel araç bence. (Vergiyi 4X4 diye hususi araç gibi alıyorlar, ama yollarda hız limiti cezası alırken ticari araç (kamyonet) hız limiti uygulanıyor. Adil değil.) Neyse, kazasız günlerde, güle güle binmeniz dileklerimle.

hayırlı uğurlu olsun,
önce ıslatacakmısınız...
sonramı çamurlayacaksınız...
(((((çamurladıktan sonra ıslatmayınız. öyle kalsın nazar değmez))) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR