Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,310
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

Dün 16.30 gibi ofisteki işlerimi bitirdim.
Orayamı burayamı gitsem diye düşünürken Ereni aradım (çorlu) Semaverde çay varmı dedim. Ben yapamıyorum diyince gitmekten vazgeçtim.
Sonra aklıma gece gördüğüm rüya geldi vefalı düşünceli kardeşimi ziyarete gideyim dedim, cep trafikten yolun açık olduğunuda görünce Çekmeköyden Tekirdağa doğru çıktım yola. Hem Malkaradan peynir tatlısı alırım hemde vaktim olursa Uçmakderede biraz manzaraseyrederim diyede plan yaptım :smiley:
Son gittiğimde 100 km de 3.7 litre yakıt tüketmiştim. Bakalım aynı yakacakmı diye
80-90 km aralığında ani hızlanma yapmadan bazen hız sabitleme bazen kendim ufak ufak gaza dokunarak yolu bitirdim.
Gidiş 3.5 Litre Gidilen Yol 174 Km. Ortlama Hız 71 Km. Süre 2 saat 27 Dakika (10 dk araç çalışırken mola verdim)
Şehir içinde sağa sola marketti Kumbağdı derken bilgileri sıfırlamadan 22.05 de Kumbağdan Çıktım yola. Vakit geç olduğu için ve kurum v.s temizlensin diye bu kez ayağımı gazdan esirgemedim. Duble yolda 120-160, Otoyolda
160-200 km hızla 1 saat 30 Dakikada 185 km yolu tamamladım. Gop ta kaza olduğu için Okmeydanından dolanıp
tekrar tem e girdim.
Dönüş 5.1 Litre Toplam yol 367 Km Ortalama Hız 79 a çıktı toplam Yol 4 saat 38 dakika oldu.
5.1 - 3.5 = 1.6 x 2 = 3.2 + 3.5 = 6.7 Litre yakmış hızlı kullanımda.

Yavaş yaksın diyorsanız 80-90 gidiniz.
Mazotu hortumlamak isterseniz basınız gaza :smiley:

Lastikler Michelin Energy Saver. 30 Hava. Camlar ve klima kapalı sunroof hafif açık. Motor yağı Mobil 1 esp 5-30
Kullanılan yakıt ekonomi değil performans yakıtı Shell v-power +GTL
Araç boş takribi 50-60 kg ıvır zıvır vardır.

Etiketler

.

280520131039

280520131040

280520131041

280520131042

280520131044

Selamın Aleyküm

yakıtı filan boş verin L200 e bakın kullanmamak için kendimi zor tuttum :D

2013 05 29 650 800x450

2013 05 29 651 800x450

2013 05 29 652 800x450

2013 05 29 653 800x450

Hakan555' Alıntı:
16 ekim 2011 gezimizden sonra sanirim (duzenleyip gelmediklerimi saymiyorum) 10 veya daha fazla gezi duzenledim.
Hep bi sorumluluk insanlari memnun etme ve kazasiz bitirme psikolojisi artik canima tak etti, suzukimin altini ustunu guzelce yikattim cektim garaja. Bundan sonra gezi mezi yok benden yana :smiley:
Bi gezi yapan olursa belkiii katilirim :smiley: arac satilikta satilirsa hic gelmem :smiley:
Gezilerimize gelerek seref veren herkese cok tesekkurler. Bi hatamiz ayibimiz dusuncesizligimiz istemeden olduysa (isteyerek asla olmaz) affola.

İyi akşamlar abilerim burasını yeni gördüm Serkan abide Off roadi bırakıyor bugün karar verdik 2tane rubicon alicaz yada 2 tane S2000 alıp yanlayacağız :p

erensezgin' Alıntı:
İyi akşamlar abilerim burasını yeni gördüm Serkan abide Off roadi bırakıyor bugün karar verdik 2tane rubicon alicaz yada 2 tane S2000 alıp yanlayacağız :p

iyi akşamlar
oyooyyyyyy benide unutmayın bende gto ile geliyorum :D

Serkan offroad ı bırakmaz onun denize giresi gelmiştir :D

zaten hepimiz her yaz offroadı bırakıp her kış tekrar başlıyoruz :D

Omer abi senin deli ustan once aracin kasasini kusaltti sonra komple atti yakinda arkadaki 2 kisilik bolmeyide keser kisaltir atv boyutuna getirir araci :smiley:

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Serkan offroad ı bırakmaz onun denize giresi gelmiştir :D

zaten hepimiz her yaz offroadı bırakıp her kış tekrar başlıyoruz :D

Yillar gectikce rubicon fiyatlari ucuzluyor Rubicon alinca baslariz :smiley:
Saka bi yana egsoz emisyona gore mtv ler bi ayarlansin sonra buyuk bisey bakariz.
Vx 80 olur, pajero olur, wrangler olur hummer super olur :smiley:
Su L 200 lerin pulunu 5.000 TL yapsalsrda ondan baksak Erencim.
O zaman 40 eden magnumlar 10 eder heralde :smiley:
[/td][/tr][/table]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR