Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 113,816
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

yaw bi tel açsaydınya çok güzel gezmişsin bu rota aklında olsun yazın buralarda yer bulunmaz ama çok güzel görünüyor

Etiketler

Hakan555' Alıntı:
oradan elmas burnuna gectım. Manzara mukemmel piknık ve denız ıcın harıka. Sonra donuse gecıp eve dondum bebısle parka gectık. Dolunay mukemmel gokyuzu cok net bu gece.

iyiki dolunay ı hatırlattın kurt adam olmam lazım acilen eve sivri sinek girmiş çivi saplar gibi sokuyorlar :D :D :D :D :D

.

24052013944

24052013941

Hakan555' Alıntı:
Bugun gezoff konusunda kimse yok nedense reiting icin arada Bi sitem etmek gerekiyor demekki :smiley:
Birisi provakosyon msji atmis ozelden korumalarina koruyun beni diye hucum etmislerdi dun konumuza :smiley:
Bugun nedense yok ne kendi ne korumalari :smiley:
Fakat ne sitemden anlayan var hatasini ayibini anlayan :smiley:
Takim tutar gibi adam tutmak moda olmus :smiley:
Adam gibi iki kelime edecek adam yokmus arkadas bildikler arasinda :smiley:
Bu kadar haksizliga tek destek yoksa demekki biz sucluyuz be aga :smiley:
Bize ne kim kimle gezerse gezsin bize ne kim haber vermezse vermesin bizene kirilan diger pasif uyelerden bize ne ilerdeki kirilmakari kurtarmak icin konusmak :smiley:
Biz sucluyuz abi boyun egmemek suruye uymamak dusunceli hassas olmak sucumuz :smiley:
Ama biz yinede tatli tatli yazdigimiz halde ayip ediyoruz hucuma ugruyoruz :smiley:
Bize boyle yapanlar bilmem ne roadcuyuz da Y..... Fotocu diyenlere kim bilir nasil hucum etmistir :smiley:
O sitenin alti ustune gelmistir hatta site bile kalmamistir :smiley:
Helal olsun bravo masallah nazar degmesin boyle genclere delikanlilara :smiley:
s.a Serkan sitemin , kıgınlığın kime konu nedir tam manası ile bilmiyorum, ama yanlış yapıyorsun yada yanlış yapılıyor herne yapılıyorsa... Burda ben şahsım adına hoşuma gitmiyor koca koca adamların buşekilde davranmaları.. Herkesin amacı belli stres atmak, atarkende mutlaka saygı çerçevesinde bazı guruplar olmalı, herkes herkesi sevmek ve anlalayışlı olmak zorunda değil.. Bu herkes için geçerli, o yüzden diyorumki canım kardeşim koyuver gitsin tatlı canını sıktığına değmez, aslolan herkesin mutlu olduğu yerde olması, herkes için doğru olan bu ...

deco_33' Alıntı:
Bak guzel kardesim artik bu mevzuyu kapatmani rica ediyorum

Son yazılanlara bakarsan Güzel kardeşim zaten koyversin gitsin dediğimizi anlarsın.
Yok söyleyecek sözüm var diyen telefonla yada yüzyüze görüşmek yerine yazarsa mevzu kapanmaz.
Belki görmedin ama Ömer abiye son yazdığımda bunu demek istemiştim.
O.K ?

Ahmet BAĞCE' Alıntı:
s.a Serkan sitemin , kıgınlığın kime konu nedir tam manası ile bilmiyorum, ama yanlış yapıyorsun yada yanlış yapılıyor herne yapılıyorsa... Burda ben şahsım adına hoşuma gitmiyor koca koca adamların buşekilde davranmaları.. Herkesin amacı belli stres atmak, atarkende mutlaka saygı çerçevesinde bazı guruplar olmalı, herkes herkesi sevmek ve anlalayışlı olmak zorunda değil.. Bu herkes için geçerli, o yüzden diyorumki canım kardeşim koyuver gitsin tatlı canını sıktığına değmez, aslolan herkesin mutlu olduğu yerde olması, herkes için doğru olan bu ...

Haklısın Ahmet abi. Güzel söylemişsin.

Hakan555' Alıntı:
Son yazılanlara bakarsan Güzel kardeşim zaten koyversin gitsin dediğimizi anlarsın.
Yok söyleyecek sözüm var diyen telefonla yada yüzyüze görüşmek yerine yazarsa mevzu kapanmaz.
Belki görmedin ama Ömer abiye son yazdığımda bunu demek istemiştim.
O.K ?
serkanım güzel kardeşim üzme kendini ve bizi, değmez güzel kardeşim.. Herkes mutlu olduğu yerde olsun , hayat devam ediyor ve biz yine Offroad ımıza devam edelim, kişler ve insanlar gelir geçer aslolan insanlıktır..o yüzden hiçkimse insanlıktan ayrılmasın olaki yarin yine yüz yüze bakabiliriz...

O zaman halaa kinayeli mesajlar niye yaziyon be kardesim koskoca insanlariz ayip oluyo artik bundan sonrasi

Selamın Aleyküm

Adaş abs motoru tamir oldumu ?

Serkan dünki resimlerde beyoff pistinin arkasındaki plaj ayarında ama her arabayla girilemeyen bir plaj bulmamız lazım hava çok sıcak ya deniz kıyısında yada serin yaylalarda rahatlarız artık :D

Ahmet BAĞCE' Alıntı:
serkanım güzel kardeşim üzme kendini ve bizi, değmez güzel kardeşim.. Herkes mutlu olduğu yerde olsun , hayat devam ediyor ve biz yine Offroad ımıza devam edelim, kişler ve insanlar gelir geçer aslolan insanlıktır..o yüzden hiçkimse insanlıktan ayrılmasın olaki yarin yine yüz yüze bakabiliriz...

Ahmet abi sabah 9 da haber kanallarından birinde İnönü stadının yıkılması ile ilgili eski gazeteci, sporcu veya spor meraklısı bildik
şahıslarla stadda röportaj yapıyorlardı. O yıllarda insani değerler daha yüksekti dedi bi tanesi. Şimdi saygı bile Uefa nın çocuklara giydirdiği
t-short lerde var dediğinde anladım bu eski bi kaç arkadaşın değil toplumun genel durumu. O yüzden dediklerin doğru. Zaten ne desek
kimse anlayamıyor neden sitem edildiğini. O zaman ne yazmaya gerek var nede kimseyi kırmaya. Dediğini yapıcam yani abi :smiley:

Hakan555' Alıntı:
Bugun gezoff konusunda kimse yok nedense reiting icin arada Bi sitem etmek gerekiyor demekki :smiley:
Birisi provakosyon msji atmis ozelden korumalarina koruyun beni diye hucum etmislerdi dun konumuza :smiley:
Bugun nedense yok ne kendi ne korumalari :smiley:
Fakat ne sitemden anlayan var hatasini ayibini anlayan :smiley:
Takim tutar gibi adam tutmak moda olmus :smiley:
Adam gibi iki kelime edecek adam yokmus arkadas bildikler arasinda :smiley:
Bu kadar haksizliga tek destek yoksa demekki biz sucluyuz be aga :smiley:
Bize ne kim kimle gezerse gezsin bize ne kim haber vermezse vermesin bizene kirilan diger pasif uyelerden bize ne ilerdeki kirilmakari kurtarmak icin konusmak :smiley:
Biz sucluyuz abi boyun egmemek suruye uymamak dusunceli hassas olmak sucumuz :smiley:
Ama biz yinede tatli tatli yazdigimiz halde ayip ediyoruz hucuma ugruyoruz :smiley:
Bize boyle yapanlar bilmem ne roadcuyuz da Y..... Fotocu diyenlere kim bilir nasil hucum etmistir :smiley:
O sitenin alti ustune gelmistir hatta site bile kalmamistir :smiley:
Helal olsun bravo masallah nazar degmesin boyle genclere delikanlilara :smiley:
bu yazında beni kastediyorsan eğer ki umarım öyle değildir
hiç üstüme alınmıyorum bunu bilesin
şayet hakkaten beni kastdediyorsan açıkça söyle bunu
ben de bundan sonra senle hiçbir konuda ne yazı nede fikir beyan ederim

Hakan555' Alıntı:
Ahmet abi sabah 9 da haber kanallarından birinde İnönü stadının yıkılması ile ilgili eski gazeteci, sporcu veya spor meraklısı bildik
şahıslarla stadda röportaj yapıyorlardı. O yıllarda insani değerler daha yüksekti dedi bi tanesi. Şimdi saygı bile Uefa nın çocuklara giydirdiği
t-short lerde var dediğinde anladım bu eski bi kaç arkadaşın değil toplumun genel durumu. O yüzden dediklerin doğru. Zaten ne desek
kimse anlayamıyor neden sitem edildiğini. O zaman ne yazmaya gerek var nede kimseyi kırmaya. Dediğini yapıcam yani abi :smiley:
iyi olur bence kardeşim , hiç kime hiç kimse için sıkıntı çekmesin bence , herkes hayatına devam etsin.. Artık o UEFA nın giydirdiği formalarada saygı yok görmedinmi gs maçında fb formalı çocuk sahaya çıkartılmamış..:smiley::smiley:

JUNİOR' Alıntı:
bu yazında beni kastediyorsan eğer ki umarım öyle değildir
hiç üstüme alınmıyorum bunu bilesin
şayet hakkaten beni kastdediyorsan açıkça söyle bunu
ben de bundan sonra senle hiçbir konuda ne yazı nede fikir beyan ederim

Yok Arman abi. Seni kastetmedim. Sen arada bi buralara gelip yazıyorsun zaten.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,506
Kayıtlı Üye Sayımız
172,163
Kaydolan Son Üyemiz
EKSPERİM İLYAS

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR