Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,059,664

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,934 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,956
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Doombringer' Alıntı:
Merhaba, Ben Aydın Pelin
1971 doğumlu, İzmitliyim, 2,5 yıl önce, doğa, orman ve deniz sevgim yüzünden radikal bir karar ile (eşimin doğumuna 15gün kala) Sapanca - Mahmudiye de dağ, orman içinde bir ev bulup taşındım ve hergün istanbula işe buradan gidip geliyorum cefalı (her gün 180km) ama inanın sefası çok güzel bir olay.
doğa ve orman hayatımın vazgeçilmezlerindendir serbest ve tüplü dalış, sualtı hockey yi profesyonel olarak ilgilendiğim, uyguladığım spor dallarındandır, hayalerimde her zaman bir 4*4 pick up sahibi olmak hazırlıklarını yapıp arazide gezip dolaşmak ayrı bir yer tutmuştur, gezenbilir ailesi ile tanışmam da yaklaşık 5-6 ay kadar önce toyota ve nissan pick up ları araştırırken oldu hemen üye olup ne var ne yoksa okumaya başladım hala da okuyorum, ama artık formlarda msj yazıp göndermenin de kesinlikle gerekli olduğunu fark ettim.. :smiley:
gezenbilir ailesine selam ve sevgilerimle
aydin bey,gezenbilir ailesine hosgeldiniz,bir izmitli olarak ayrica sevindim bu arada bizim de bir offroad sitemiz var
www.izoff.net
selamlar

Etiketler

Merhaba,

Filmciyim, Türkiye'nin gitmediğim yeri kalmadı neredeyse... Hem çekimlerde kullanmak için, hem de biraz başımı belaya sokmak istediğimden bir Defender almaya karar verdim. Eskilerin tecrübelerine ihtiyacım var. Sanırım doğru yerdeyim...

Selamlar...

Aramıza yeni katılan değerli üyelerimize saygı ve selamlarımı yolluyorum,hepiniz hoş geldiniz.

merhaba arkadaşlar,
ben mehmet ali arslan. yaklaşık olarak 1 senedir bu siteyi takip ediyorum. küçüklüğümden beri hayalim olan arazi araçlarıyla ilgili internette araştırma yaparken buldum ve sadece arazi araçları değil, doğa ve doğal olanların olduğu bir site olduğunu görünce hayran kaldım. yaklaşık 1 seneden beri 6 aylık askerlik dışında hemen hergün bakıyorum. ancak üye olabildim. geç oldu ama olsun.
ben ingilizce öğretmeniyim ve Hatay/iskenderunluyum. şu anda Bursa/İnegöl'de ilköğretim okulunda öğretmenlik yapmaktayım. maddi durumları düzelttiğim anda ben de özellikle offroad hayatında aranızda olacağım inşallah.
herkese sevgiler,saygılar.

altay41' Alıntı:
aydin bey,gezenbilir ailesine hosgeldiniz,bir izmitli olarak ayrica sevindim bu arada bizim de bir offroad sitemiz var
www.izoff.net
selamlar
]
altan bey tşk ederim tanıştığımıza memnun oldum, bir izmitli olarak siteyi inceledim, sanırım şu sıralar sitede ufak bir güncelleme yapılıyor görüşmek dileklerimle
slm
Aydın

Aydın Bey Dilediğiniz Pick Up' a bir an önce kavuşmanız dileklerimizle ,hoşgeldiniz :smiley:

Doombringer' Alıntı:
Merhaba, Ben Aydın Pelin
1971 doğumlu, İzmitliyim, 2,5 yıl önce, doğa, orman ve deniz sevgim yüzünden radikal bir karar ile (eşimin doğumuna 15gün kala) Sapanca - Mahmudiye de dağ, orman içinde bir ev bulup taşındım ve hergün istanbula işe buradan gidip geliyorum cefalı (her gün 180km) ama inanın sefası çok güzel bir olay.
doğa ve orman hayatımın vazgeçilmezlerindendir serbest ve tüplü dalış, sualtı hockey yi profesyonel olarak ilgilendiğim, uyguladığım spor dallarındandır, hayalerimde her zaman bir 4*4 pick up sahibi olmak hazırlıklarını yapıp arazide gezip dolaşmak ayrı bir yer tutmuştur, gezenbilir ailesi ile tanışmam da yaklaşık 5-6 ay kadar önce toyota ve nissan pick up ları araştırırken oldu hemen üye olup ne var ne yoksa okumaya başladım hala da okuyorum, ama artık formlarda msj yazıp göndermenin de kesinlikle gerekli olduğunu fark ettim.. :smiley:
gezenbilir ailesine selam ve sevgilerimle

evet merhaba bende murat, bir sigorta şirketinin hasar servisinde çalışıyorum, siteyi tesadüfen buldum ama heralde kullanma özürlüyüm bir türlü aklımdan geçenleri sizlerle paylaşamıyorum işin komik yanı şifremide unuttum ;D

antalyalı arkadaşalar aramiza hoş geldiniz. buyumuniz dilegi ile alanyaya sık sık gidiyorum adım serdal alanyaya geldigimde tanişiriz inşa. tekrar hoş geldiniz.

merhaba ben murat.
aranıza yeni katıldım.
serbest dalış,balık avı,zıpkın avı,ve bisiklet sporlarıyla uğraşıyorum.sitenizi çok beğendim.

ŞEHİR DAĞCILARI' Alıntı:
Antalyadan küçük bir ekibiz, büyümeye çalışıyoruz.Büyüyüp konuşmayıo öğrenince sizlere yazacağım
antalyalı üstat faruk bey(ateş tanrısı) kısa sürede size herşeyi öğretir, aramıza hoş geldiniz :smiley:

MERHABA ARKADASLAR BEN MURAT ANTALYA DAN

İNŞ. BI CJ-5 ALIYORUZ ONU BIR ALALIM UZUN KONUSULACAK ÇOK AKTIVITEYE IMZALAR ATALIM ANTALYA DA

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
antalyalı üstat faruk bey(ateş tanrısı) kısa sürede size herşeyi öğretir, aramıza hoş geldiniz :smiley:

Umarım orhan abicim teşekkürler..Kapımız herkeze açık..

Aramıza yeni katılan arkadaşlar keyifli paylaşımlar dilerim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR