Gezenbilir'le İlgili Yaşadığınız İlginç Hikayeleriniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpreklam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,661

alpreklam

Kamp I
Yer
bursa - merkez
Bu başlık altınla araçlarımıza yapıştırdığımız stickerların neden olduğu komik ve hoş olayları paylaşalım.

Eşim aracımızı (düt (94 vitara) ) hafta içi günlük hayatta binek bi araç olarak kullanıyor. İşe, alışverişe, spora ve kuaförede gidiyor. Gerçi kuaföre çok sık gitmez ama oldu bikere :smiley:

Üsküdar Bağlarbaşındaki kuförde eşim saçını yaptırırken yanına gelen çırak çocuk dışardan birisin notunu iletmiş. Not ise; " içerdeki gezenbilirciye selam söyle"Haliyle eşim için kim, ne , neden gibi şaşkın ifadeleri geçtikten sonra baya bi gülüşme ve sohbet konusu olmuş.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir'le İlgili Yaşadığınız İlginç Hikayeleriniz?

Ailem KOcaeli- Yuvacık da oturuyor.
İsoff un ercova oyunları öncesi yanlarına gittim.
evin önüne aracımı çekmiş temizliyorum. caddeden geçen bir çift "Gezenbilir" dedi. ve hatta eftalya mı?
evet dedim. stickerı unutmuşum.. Sticker ı gösterdiler .. gülüştük. Fatih ve eşi ile öyle tanıştık.. Keyifli..
Araç kullanırken de artık gözlerim özellikle 4x4 lerin arkalarında sticker arar oldu.

Kırmızı ışıkta sol yanımda bir ford minibüs durdu.
Sağ cam açıldı ve soru geldi
abe bu yoldan çıkanların yeri nire? ;D ;D ;D

bir iki hafta önce cumartesi gecesi 1 suları maslak taraflarındayım yolda boş diye hafiften bastım gaza sanayiyi geçtikten sonra bi polis arkamda belirdi çek sağa diye bağırdı bende dedim eyvah ehliyet bu sefer gidicek discomuda bağlarlar :smiley: neyse çektim sağa bekliyorum polis geldi açtım camı bekliyorum kesicek cezamı dedi abi ya bende offroad yapmak istiyorum senin arabayı stickerı filan gördüm bi soruyim öncebi oh çektim dedim bunun içinmi durdurdun beni eet deyince anlattım sonra bide özür diledi gecenin 1 inde durdurup soru sordum diye dedim önemli değil devam ettim sonra :D :D :D :D :D :D :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

SON KONULAR

Geri