Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde (4-5 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 118
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,517
Ynt: Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde. (4-5 Temmuz 2009)

indik birazda üzülerek çünki toplanma vaktiydi istemdende toplandık ;ayaklarımız geri geri meydan düzüne indik arabayı yükledik taam 48 saatlik dolu dolu bir etkinkilkle saat01:00 da istanbulda evlerdeydik
Daha nice güzel gezilere hep birlikte dileğiyle

Etiketler

son fotolar

DSC07440

DSC07441

DSC07442

Slm...Murat arkadaşım...

Bu güzel fotolar için seni kutlarım...Emeğine ve o güzel yüreğine sağlık...
Benimde katıldığım bu Medetsiz Zirve tırmanışını ömrümce bir anı olarak kalacaktır...
Umarım daha nice böyle zirvelerde buluşmak dileğiyle...

HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN....

mavimacera

zirve bu mevsimde rüzgarlı olabiliyormuş, siz hava raporunu nasıl öğrendiniz. o nedenle sonbaharı tavsiye ediyorlardıda.

Hava Raporumu.?

2500 metreden sonra hava durumu tahminlerine güvenmemek gerek.
Malum dağdayız.

4 mevsimi yaşayacak şekilde malzememiz olmalı yanımızda.

doğru resimlere dikkatli bakınca anlaşılıyor

Evet Sabri bey ,
Bir yağmur yağıyor bir güneş açıyordu.

5 Temmuz Zirve dönüşü 2700 metrelerde iken doluya tutulmuş sırıksıklam olmuştuk.
Sarı dağ ceketim, kampta malzemelşerimi ve çadırımı toplarken açılan güneş sayesinde kupkuru olmuştu.
:smiley:

Ben Teşekkür ederim Mahir Bey ,

Afyyon da ne gibi etkinlikler yapabiliyorsunuz acaba.?_

herkese mrb . kısa bir müddet için arkadaşımın işini idare etmem gerektiğinden ve bu aradada misafir yoğunluğundan sitemi ziyaret edememiştim çalışmamda misafirde devam ediyor nasıl oldu ise bu akşam dışarda kaldlıar biraz gezme fırsatım olur diye açtım güzellikleri gördüm bir iki hafta daha sürecek yoğunluğumdan fırsat bulursam arkadaşlarımızın etkinliklerini kare,kare izlemekle mutlu olacağım .her etkinliğinizin güzel ,sağlıklı,mutlu geçmesi temenninisile sevgi dolu paylaşımlara.

bekle beni medetsiz bu sonbaharda geliyorum.

Fotolar ve anlatım için öncelikle teşekkürlerimi sunarım.Ben yarın akşam medetsiz yolcusuyum.30 ağustos gibi anlamı büyük bir tarihte şanlı bayrağımızı orada dalgalandıranlardan biri olacağım bir aksilik olmaz ise.Fotoğraflar sayesinde içimdeki heves daha da kabarmış bulunmakta...

İlginiz için ben teşekkür ederim.

Tırmanış fotolarınızı bekliyoruz haftaya.

30 ağustos pazar günü şanlı bayrağımızı yükseklere taşıma şerefine nail olmuş bulunmaktayız.Faliyet fotoğrafları aşağıdaki linktedir.

http://picasaweb.google.com.tr/karkurdu415/30AgustosMedetsizFaliyeti?authkey=Gv1sRgCKL61drVtbq8mgE#

[attachment=1]

5576 123237118863 615548863 2325370 8228389 n1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR