Gezenbilir İzmir ; Buca Kaynaklar - Nif Dağı Zirve Doğa Yürüyüşü (24 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,155
Ynt: Gezenbilir İzmir ; Buca Kaynaklar - Nif Dağı Zirve Doğa Yürüyüşü (24 Ocak 2010)

Etkinliği ne zaman yapacağınız kesinleşince buraya mesaj bırakırsanız yardımcı oluruz :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir ; Buca Kaynaklar - Nif Dağı Zirve Doğa Yürüyüşü (24 Ocak 2010)

13 saniye Ömer.
;D

Peki ozaman.

Yalniz sizler icin yuruyus gununun haftasonu ya da haftaici olmasi konusunda belli bir tercihiniz var mi?
Ona gore kesin bir tarihi bu haft$ta buraya yazmaya calisayim.

Tesekkurler,

Buyur Murat sen cevap ver :smiley:

Hafta içi de size yardımcı olabilirim ben.

Tek şartım ulaşımı sizin sağlamanız olacaktır.!

Ömer'de izin alabilirse beraber rehberlik yapabiliriz size.

Gerekli açıklamayı jet hızıyla yaptığınız için teşekkür ederim sayın moderatörüm :smiley:
Cumartesi olursa izin almamıza gerek kalmaz.Pazar günüde kendi etkinliğimizi gerçekleştiririz ;D

Ben de isterim katilmak.

Adaş yardımım dokunursa bana da haber verebilirsin ;)

Evet.
Madem gün sorunları yok.
Cumartesiye bir gün ayarlayın Firdevs Hanım.

10 Martan itibaren Izmir'de olacagiz ve sadece bir hafta sonu Izmir'de kalacagiz.
Buyuk ihtimal hafta ici olur die dusunmustum ama yine de bir bakayim.

Sizi buradan mutlaka haberdar ederim.
Tesekkurler yardimlariniz icin.

Sizin hedefiniz neresi.?

Zirve mi.? Bu hafta gittiğimiz Kaynaklar Gürlek mi.?

27 Şubat etkinliğimize baktınız mı.?
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69996.0

Herhangi bir hedefinimiz yok. Sadece guzel bir yuruyus yapmak isitiyoruz. Zorluk derecesinin ise hicbir onemi yok.
Gonderdiginiz linkteki yer de cok guzel gorunuyor. Orasi da olabilir bizim icin.

Peki bu guzergah icin herhangi bir isaretlendirme var mi takip edebilecegimiz?:smiley:
Yoksa yardim mi almamiz gerekecek yine?

İzmir'de hiç bir yerde işaretlendirme yok.

Daha yeni yeni uygulamaya başlıyor bazı kent belediyeleri tabii onlarda uzun rotalar için.
Her iki rotada da yardımcı olmaya çalışırız biz size.

10 Martta İzmir'de olacakmışsınız. Kaç gün kalacaksınız.?
Ortak bir gün belirlemeye çalışalım.

Sadece bir hafta sonu burada iseniz 12 Mart Cumartesi bizim için çok uygun olur Ömer ile.
Güzelbahçe yürüyüşü öncesi antreman olur.

Sonra biz her pazar yürüyüş yapıyoruz. Bize katılsanıza.

Merhabalar Murat Bey,

13 Mart, Pazar gunu yuruyusunuze katilma ihtimalimiz var.

Hem yuruyus hakkinda biraz bilgi hem de size nasil ulasagimiz konusunda beni haberdar edermisiniz lutfen?

Firdevs

Merhaba
13 Mart etkinliğimiz :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69688.0

Tesekkurler!

Bir aksilik cikmaz ise 13 Martta gorusmek uzere.:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR