Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 141,441

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım. Paşam hayırlı olsun ;)
Bizlerede yapacak bir şeyler olmalı şimdi derneğe üye olma zamanıdır.

Bu güzel başarıya imza atan ve emek veren tüm dostlarıma teşekkürler ediyorum, Gezenbilir Ailesini ve Derneğimizi kutluyorum, tüm doğa dostlarının bu çorbada daima tuzunun olmasını diliyorum, hayırlı, uğurlu olsun...

son zamanlarda gezenbilir ailesine katılmış ve gezenbiliri sevmiş biri olarak yönetimdeki arkadaşları tebrik ediyorum. hayırlı olur inşallah...

Hepimize hayırlı, uğurlu olsun... Tamamen amatör bir ruhla çalışan, destek veren tüm arkadaşlara teşekkürler...

Yolumuz uzun, daha yeni başlıyoruz... ;) Hepimize kolay gelsin... :D

Gezenbilir Ailesine mensup olmaktan mutluluk duyuyor ve bunu sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Derneğimiz hepimize hayırlı olsun.
Daha güzel günlere ve etkinliklere.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle.

Murat,

Hayırlı olsun, bunca zamandır veridiğiniz emeklerin güzel sonuçlarını görmek sevindirici ;)

Bir Gezenbilir üyesi olarak mutlu oldum, hayırlı olsun.

hayırlı olsun yenide üye olsamda üzerime düşeni yapmak isterim

Gezenbilir'in içinde yer alıp, bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Yeni başladık, yapacak çok güzel şeylerimiz var. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Yeni nice güzel etkinlikleri birlikte paylaşmak dileğiyle Hayırlı olsun

Gezenbilir ailesi olarak tüm emek veren arkadaşlara teşekkürlerimi iletirim..Kısa sürede çok iş başardınız...Bu yolunuzun başıysa sonuna kadar yanınızdayım..

yol' Alıntı:
Projelerimiz, dernek detayları ve üyelik koşulları gibi bilgiler çok yakında duyurulacaktır.

Hepinize sevgiler, saygılar...

Gezenbilir ailesine hayırlı olsun diyor bekliyoruz SAYGILAR.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR