Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 141,396
Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

yamaç paraşütü etkinliğini ne zaman kuruyoruz ben kaşta uçmayı seviyorum

Etiketler

gezenbilir ailesine hayırlı uğurlu olsun herşey cok güzelde macera tutkunlar için raftıng i ekliyemezmiydik raftıng konusunda hertülü yardımcı olurum

gönlüm ,gözüm düzcede başarılı sağlıklı ve güzel geçen festival temenni ederken ,dahada güzel etkinilk ve paylaşımlarda görüşmek üzere katılan ve katılamayan herkese sevgiler.

vallahi nedenirki ellerinıze sağlık, ben emekli bir adamım yardımcı olabıleceğim her konuda varım topluma bir katkımız olursa ne mutlu

Gezenbilir ailesine hayırlı uğurlu olsun.

Harika,ülkemizde sivil toplum örgütlerinin pek çok güzel şeye imza attığını biliyorum,emeği geçen herkesi kutluyor ve elimden gelen tüm katkılarla tam destekçiniz olmaya hazır bir şekilde bekliyorum.Gerek İlköğretim öğrencilerinin yönlendirilmesi,gerek fotoğraf çekimi yada tercüme.Hoşçakalın ve sağlıklı kalın

Sedat Bey Selamlar,

Festivalde bana ve dostlarıma onca yoğunluğunuz içerisinde vakit ayırıp sohbet edebildiğimiz ve projeler ile ilgili bilgilendirmeniz için tekrar teşekkür etmek isterim.Dernek üyeliği ile ilgili netleşmeler var ise paylaşmanızı rica ederim.(Gözden kaçırdıysam kusura bakmayın :smiley: )

çok harika bir olay gezen bilir ailesini tebrik ediyorum

Yönetim deki bütün büyüklerimi abilerimi emeği geçen çaba sarfeden herkezi tebrik ediyorum. BU KOCAMAN VE EŞSİZ AİLEYE hayırlı olmasını diliyorum.
Bize düşen heralde çığ gibi bi sayıyla dernektede üye olmak olsa gerek.

gezenbilir ailesini tebrik ediyorum, hayırlı olması dileklerimle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR