Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 375
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,251
Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009)

Ya ben birşeyi merak ettim, aşağıdaki resme bakınca daha bi kafamda sorular çoğaldı !!!
Bu DANA44 DANA30 gibi şanzıman difransiyel modelleri var . Acaba aşağıdaki resim gibi bir olaydan mı esinlendiler ??? ;D ;) Bu işlerde yeniyim, uzman abilerimizden yorum bekliyorum.

S6002376.JPG

S6002377.JPG

Etiketler

Teşekkürler o noktayı özellikle seçtik hem güzel esiyordu hem gölgeydi hem mangal notkalarına yakın stratejik bi önemi vardı :p

Dostum senin resimlerde süper, birde fotoşop harika şeyler çıkmış. Ufuk abinin resim süper. Ufuk abinin kendiside arabasıda süper zaten. İlk su geçişinde beraber çıktığımız fotoyu direkt masa üstüne attım.

msmt' Alıntı:
Dostum senin resimlerde süper, birde fotoşop harika şeyler çıkmış. Ufuk abinin resim süper. Ufuk abinin kendiside arabasıda süper zaten. İlk su geçişinde beraber çıktığımız fotoyu direkt masa üstüne attım.

Teşekkürler :D ufuk abinin arabası direk wallpaper yapmalıktı zaten normalde okadar ağır fotoşap kullanmam ama bazı kareler kompozisyon olarak çok uygundu.
ancak fotoğrafların çoğunu araba kulalnırken çektim, sağlam olanlar durduğumuzda çekebildiklerim daha çok.

Birde herşey gibi makinam da aşırı tozlandı açıkcası bu aktiviteler için ayrı bir makina edinmek gerekebilir diye düşünüyorum.

yau şu "Jeep At Work" fotoğrafını görünce aklıma Jeep yanındaki inekler geldi :D Onların üzerinde bu yazı yazsa daha mı komik olurdu ne :D

aracima 33 lastik takicakdim bu gezide 38 likleri gozume gozume soktunuz 33 kucuk gorunmeye basladi 35 mi taksam diye dusunmeye basladim ya ;D

msmt' Alıntı:
Tesekkur ederim Herkes superdi :smiley:

PrometheusTR' Alıntı:
yau şu "Jeep At Work" fotoğrafını görünce aklıma Jeep yanındaki inekler geldi :D Onların üzerinde bu yazı yazsa daha mı komik olurdu ne :D
Heheheh evet ineklerle ilgili bir takım fikirler geliyor akla ama fazla (!) yanlış anlaşılır:D ayıp olur diye pek yeltenmedim..
zaten inekler yeterince "yanlış" lardı orda :D

Wraith' Alıntı:
Heheheh evet ineklerle ilgili bir takım fikirler geliyor akla ama fazla (!) yanlış anlaşılır:D ayıp olur diye pek yeltenmedim..
zaten inekler yeterince "yanlış" lardı orda :D

Valla benzeri bir fotoşop müdahalesi geldi aklıma, önce yeltendim ama sonra vazgeçtim :D Önce bir tanınmak lazım tayfa tarafından ki, samimiyet anlaşılsın :smiley:

evet evet aynen. asıl tanınmadan yanlış anlaşılır sonuçta sanal ortam insanın karakteri mimikleri pek belli olmuyor :D
bir dahaki geziye artıkhh :D tabi inekler olursa..

Wraith' Alıntı:
Teşekkürler :D ufuk abinin arabası direk wallpaper yapmalıktı zaten normalde okadar ağır fotoşap kullanmam ama bazı kareler kompozisyon olarak çok uygundu.
ancak fotoğrafların çoğunu araba kulalnırken çektim, sağlam olanlar durduğumuzda çekebildiklerim daha çok.

Tesekkurler Efe

Hotel california yi calmadin ya neyse :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR