Garmin Turkiye Topo 04.2009 Map Çıktı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eyuboglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,107

Etiketler
Ynt: Garmin Turkiye Topo 04.2009 Map Çıktı

mesela ben şırnakta görev yapıyorum cudiyi görmek isterim

linklerini verdiğin topo eski ben onu mart 2009 da yüklemiştim

GPS inizde yola kilitlen bölümünü kapatirsaniz sorun kalkar.

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Türkiye'nin her tarafı var.

Tek sorun (benim için tabi) üzerinde yol haritası yüklenmiş. Yani arazide giderken eğer etrafta bir yerde yol çizgisi varsa illahaki sizi o yolun içinde gösteriyor...

garmin Handhelds ürünleri dışında da olması gerek. Garmin XT de konum göster diye bir ayar var "Yollarda veya GPS konumunda" diye diğer Nuvi modellerinde de olabilir.

reha' Alıntı:
Selamlar,
genelde trekking modellerinde oluypr bu ozellik.. Nuvi d eolmayabilir... reha

Her yerini karıştırdım ama kesinlikle böyle bir menü yok. Belkide cihaz yol için tasarlandığı içindir.

Bu 10 m. Topo Türkiye haritasının üzerinde yol olmayan halini bulmam lazım :'(

OKSİDAN' Alıntı:
türkiye nin yarısı burada da yok

Türkiye'nin her tarafı var sadece kuzey batısı Tarsus'a Kuzey doğusu Dörtyol'a gelen doğrultunun güneyi yok. %85'i deniz olan bir kare. Ama Yumurtalık, Karataş gibi kıyı ilçelerin izohips bilgisi görünmüyor!

ARKADAŞLAR TÜRKİYENİN DOĞUSU YOK BU HARİTADA BİLGİNİZ OLSUN

Merhaba,
ebay dan garmin 765 gps almak fiyat olarak ucuz ama haritalar ve lisan da sorun yaşar mıyım ?
Haritaların yüklenmesi için ödenen ile aradaki fiyat farkı kapanır mı ?

adana -kayseri hattının sağ tarafının topografik haritası yok .Mesela şırnak ,Mardin,Urfa buraların izohips eğrileri yok.Yani bu elimizde olan eski harita yeni haritayı yüklerseniz seviniriz.Kolay gelsin.

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Her yerini karıştırdım ama kesinlikle böyle bir menü yok. Belkide cihaz yol için tasarlandığı içindir.

Bu 10 m. Topo Türkiye haritasının üzerinde yol olmayan halini bulmam lazım :'(

verdiğiniz harita 20 m ve yolları isterseniz kaldırırsınız ,yükselti çizgileri kalkmadan verilerimi yönet kısmından harita mapsource girin oradaki kutucuklardan doğru olanı kaldırın.yollar kalkar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.