Garmin GPSIII plus, Garmin Etrex, Magellan Explorist 100 hangisi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Umut4000 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,718

Umut4000

Yeni Üye
Selam, ben bu 3 tip GPS arasında tercih yapmaya çalışıyorum,
Araçta orman içinde ve arazide kullanılacak, harita bilgisi olmasına gerek yok, yol cizsin yeter
hatta ext anten ile de kullanabilirim, PC ile de uyumu önemli Garmin GPS III te harita yüklü ama US haritası ona
Türkiye haritası yükleyebilrmiyim?
Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum
teşükkürler

Etiketler
Ynt: Garmin GPSIII plus, Garmin Etrex, Magellan Explorist 100 hangisi?

Selamlar,
ben bildigim kadarini cevaplayayim.. (sadece Garmin tarafi..)

1) eTrex'e harici anten takamiyorsunuz...
2) GPSIII'e TR haritasi yukleyebilirsiniz.
3) Ancak, basta belirttiginiz "harita" sart degil ise daha kucuk olan cihazi tercih etmek sanki daha akilci gibi geldi bana.. GPS III bir miktar buyuktur eTrex'e nazaran..
iyi gunler dilerim, reha

garmin 3plus ben kullandım. hem araç hemde arazi için çok kullanışlı.
etrex ve explorist daha çok el tipi kullanıma uygun. magellanın arayüzünü güncellemeden kullanmak sıkıntı. çok gerekli olan 2 ekran yok.
gps 3+ ı herhangi bir parça olmadan konsola koyup kullanabilirsiniz. diğerlerinde buna gerek var.

GPS III Bilgisi bahse konuolan cihaz içinde li boş hafızası 1,45 mb tıır. şuanda en düşük türkiye haritası 120,00 MB tır. bunu lütfen dikkatene alınız. eğer varsa tanıdıkların amerikadan GPSMAP 60 SCX al

Selam
Aranızda garmin Zumo 550 kullananlar varmı , tecrübelerini paylaşırlarmı bizimle.. saygılarımla..

etrex le yol haritası çıkarabilirsin yani sadece gidip geleyim dersen işini görür;) kullanışlı da!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR