G Serisine Geçmek İstiyorum Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahadbx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,140

Etiketler
Ynt: G Serisine Geçmek İstiyorum Yardım

merhaba
geçen hafta aracın yanındaydım çok kemikli bir araba ayrıca önünde varn vinç var ama difflock yok kemikli tertemiz bir araba araç bursada buttim kapalı otoparkında ben 5 kapı istediğim için ilgilenmedim ama araç güzel.

arac temiz gorunur !uygun lastik ve dodik disinda biseye ihtiyac yok gorunur.
on hali altlarini kontrol et , islak veya curuk olmasin , on tekerleri kaldirip eller saat 6 pozisyonunda sallayin rolemalardabosluk varmi , arka ya helezon kuleleri saglam olsun , cam silgileri tutp sallayin govedeleri bosluk yapiyor zamanla ve iceri su aliyor , soba uflemesini kontrol edin.
sanziman ve takviye kutusu sorun yapmaz.
botas'dan cikmaya benzer sanki. off road yapmaya merakliysan diff lock araci baska boyuta goturur kardes.klimasi da yok galiba.

hayirlisi olsun simdiden :smiley:

huseyin kurtbas

Abiler kemikli kemiksiz ilk defa duyuyorum ne demek.benim g kemiklimi kemiksizmi nasil anliycaz.

Bu arada huseyin galiba difusor koymadan orjinal ufleme yerlerinden klimayi ufletecegim proje bitince paylasirim

motogezgin, M R'dan belli oluyor veya biraz metalinden alip biyopsi belli ediyor kemikli mi kemikisiz mi ;D

arkadaslarin demek istedigi bence su ; G benzer milli yagli gurescilerimize = kemikli . diger 4x4'ler ise benzer ingilizin milli gurescilerine=kemiksiz..

ok, anlasdik ?

:D

motor sanzuman yeni takıldı kaporta komple bakımdan geçti boya yeni tekerler yokohama jant yeni 15" tavan yer döşeme degişti
tek sorunu ön rotlar eski birde amartisorler
25.000 tl düşünüyoruz.
05057436888

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR