Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan otecopel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 467
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 122,558
Ynt: Frontera Kullananlar İçin Kısa Bilgilendirmeler

peki arazi olarak 4x2 ve 4x4 olabiliyor mu?
1995/1996/1997 kasalarına bakıyorum 2.0 sport galiba bir şeyler bulacam.

Etiketler

alpos' Alıntı:
peki arazi olarak 4x2 ve 4x4 olabiliyor mu?
1995/1996/1997 kasalarına bakıyorum 2.0 sport galiba bir şeyler bulacam.

evet isteğe bağlı sürüş kabiliyeti 4*4 4*2 olarak sürekli 4 ceker değil.

Ynt: Ynt: Frontera Kullananlar İçin Kısa Bilgilendirmeler

otecopel' Alıntı:
SLM.3.2 FRONTERA B kasa nın oksijen sensörü ateşleme mobinleri stoklarımızda mevcuttur.bilgilerinize

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Slm.Turgay beyin 3.2 frontera aracının motoru Erzincan dan geldi motor ayarları yapıldı zamamlama sente eksantirik mil ayarlari tekrar motor montaj icin Erzincana yollandi.

20140102 124025

20140102 124017

20140102 124010

Flanş 3,5 santim isteğe bağlı olarak ölçüleri mevcuttur k.k 6 taksit sunuyor

Let aydınlatmali güneşlik hermarka ve mode uygun cama degil direk tavana yapıştırma kredi kartina 6 taksit sunuyor bilgi ve ayrintilar icin 0532 762 00 27 öğrenebilirsiniz.

20140314 142355

Hüseyin ustam,

İyi günler.

1997 Frontera A (uzun) aracım için, Bir adet 91148075 nolu parçadan ve bir adette şanzıman arka takoz arıyorum.
Yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar

Necati-Bodrum 549-715 7725

Merhaba

kafayi yemeden frontera sahibi olmak istiyorum.
Malum sitede muglada 2.2 97 13750 tl. Bir adet var.bu arac hakkinda bilgisi olan varmi.galerici takastan geldigini arabada hic bir sikinti oldugu olmadini soyluyor.yada sizin bildiginiz temiz bir frontera.yi degerlendirebilirim.
Yardim ederseniz sevinirim

necatisevil' Alıntı:
Hüseyin ustam,

İyi günler.

1997 Frontera A (uzun) aracım için, Bir adet 91148075 nolu parçadan ve bir adette şanzıman arka takoz arıyorum.
Yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar

Necati-Bodrum 549-715 7725

selm biraz gec oldu 5836731 nolu pqarca olarak geciyor opel bu parca tedariği yok malesef şanzıman takozuna gelince japon parcacılarından hertürlü temin edebilirsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri