Frontera Cilar Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan matchplus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,305
Dc8d226a5aaf92d1506fca0b57ff80ea
1f038031ff6700b28a30f55e058dddea
F81c9f720ff70050c5787c96c99792a6

Etiketler

Merhaba frontera cı arkadaslar uzunzamandır işlerimden dolayı sanalda vakit bulamıyordum. ANTALYA Merkezdeyim bir sorunlarınız yada sorularınız olursa buradan cevap ve yardımcı olurum. antalya OTEC OPEL servisi 0532 762 00 27 gsm den yada whatsapp tan ulaşabilirsiniz. whatsapp için tel.tamirden gelmesi yaklasık 15 gunu bulabilir. Bradan herkeze iyi eylenceler dilerim dilerim.

Merhaba frontera cı arkadaslar uzunzamandır işlerimden dolayı sanalda vakit bulamıyordum. ANTALYA Merkezdeyim bir sorunlarınız yada sorularınız olursa buradan cevap ve yardımcı olurum. antalya OTEC OPEL servisi 0532 762 00 27 gsm den yada whatsapp tan ulaşabilirsiniz. whatsapp için tel.tamirden gelmesi yaklasık 15 gunu bulabilir. Bradan herkeze iyi eylenceler dilerim dilerim.
Huseyin abi merhaba ismini cok duydum ustaligin fronteraya olan bagliligin buralarda bizlere yardimci olma caban gercekten takdire şayan aman diyim bizi buralarda sahipsiz birakma:smiley: Ustam biz bu fronteralarin arka limited slip defransiyellerine ne yag koyacagiz? kitapciktaki sae90 hypoid olarak belirtilen yagin karsiligi motul90 pa yagi denedim istedigim sonucu alamadim, bir yagcinin onerisi ile mobil shc75-90 yagi denedim o da tutmadi( bu cok yanlis bir yag imis ogrenince hemen bosalttim) denemedigim yanlizca 85w-140 limited slip yag kaldi bunu da minimum 20 lt tenekelerde bulabiliyorum o tenekeyi de herhalde ben 15 senede bitiremem:smiley: Ne yapabiliriz? Katki vs desek aldigim yaglarin hepsinde zaten limited slip katkili yaziyor, yag ureticileri de bu yagin icinde gerekli lsd katkilari var ekstra katki onermiyoruz diyor.Birkac fronti sahibi arkadasimda da ayni sorun var sogukken hic problem yok biraz km yapip yag isininca donuslerde arkadan cirpma rampalarda kalkarken bi vuruntu oluyor saftta vs olsa veya defransiyelde bir ariza olsa sogukkende yapar diye dusunuyorum.

Merhaba arkadaşlar
Fronteracı değilim ama 96 2.0 sport alarak olmayı düşünüyorum.
Frontera ile tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Dikkat etmem gerekenler (satın alma sırasında)kronik sıkıntısı var mı? v.s
saygılar

Dostlar selam bizim arabalarda benzin pompasi degisimi icin depoyu asagiyami indirmemiz gerekiyor yoksa diger araçlardaki gibi arka koltugu kaldirdigimizda ulasabiliyormuyuz. Bu arada aracim 96 Frontera 2.0 sport modeli

Merhaba arkadaşlar
Fronteracı değilim ama 96 2.0 sport alarak olmayı düşünüyorum.
Frontera ile tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Dikkat etmem gerekenler (satın alma sırasında)kronik sıkıntısı var mı? v.s
saygılar
On ceker calisiyormu calisirken takirti kuturtu var mi, sanzimanda atma otme gecis zorlugu arka defransiyelde ötme-öğütme sesleri var mi-standart arac kontrolleri baski balata motor yag kacaklalari, akis kafalari ön arka alt takim boşluk-kiriklari,arkasi sökulebilir oldugu icin ve contalari hepsinde eski oldugu icin her frontera buradan damla damla su sizdirabilir zaten altta tahliyeleri vardir kismen biraz deforme olacaktir yas itibariyle ama cam aralarindan ciddi derecede su almis mi taban halilarinin alti ne durumda, elektrik oradan buradan kablolar cekilmis mi, isuzu ve benzer ozelliklteki araclar haricinde sahin renault vs parcalari uydurulmus mu bunlara bakin gerisi 20 yasinda araba icin normal karsilanmasi gereken seyler.

On ceker calisiyormu calisirken takirti kuturtu var mi, sanzimanda atma otme gecis zorlugu arka defransiyelde ötme-öğütme sesleri var mi-standart arac kontrolleri baski balata motor yag kacaklalari, akis kafalari ön arka alt takim boşluk-kiriklari,arkasi sökulebilir oldugu icin ve contalari hepsinde eski oldugu icin her frontera buradan damla damla su sizdirabilir zaten altta tahliyeleri vardir kismen biraz deforme olacaktir yas itibariyle ama cam aralarindan ciddi derecede su almis mi taban halilarinin alti ne durumda, elektrik oradan buradan kablolar cekilmis mi, isuzu ve benzer ozelliklteki araclar haricinde sahin renault vs parcalari uydurulmus mu bunlara bakin gerisi 20 yasinda araba icin normal karsilanmasi gereken seyler.
Teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba yine ben 95 model frontera A sportumu 228.000 km de aldım.aldigim kişi alacağına karşılık almıştı araçla bir ilgisi ve bilgisi yok.dolayisi ile triger değişmişmi bilmiyoruz. Sizce degistirmelimiyim?

Tüm frontera kullanıcılarına selamlar evet uzun bir süre işlerimin yoğunluğunda. Foruma giriş yapamadım. Takip etmeye devam edeceğim aracıma komple motor yaptırdım 3 haftalık çalışmanın sonucunda bugün toplanıp ilk marş basıldı canavar gibi oldu 2-3 güne kadar çıkacak ustadan bir kaç işleri kaldı artık
IMG 20170418 WA0020
IMG 20170418 WA0019

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR