Frontera Amortisör

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan amigo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,309

amigo

Carpe Diem !
Yer
ADANA
Selam arkadaslar 1997 model 2.2 frontime 2 tane arka amortisor aldım...internet ortalama fiatı tanesi 110 tl monreo marka amortisör yerine , bire bir alman malı optimal marka starexler için uretilmiş 2 tanesi 45+45=90 tl 30tl işçilik odedim ..kısaca arkadaslar starexlerin arka amortisörleri bizler için uygundur..aşagıya gelen burcların lastiklerini eskileri ile degiştirin hepsi bu ....Genel Özellikler:
Amortisör sistemi Tek boru
Amortisör tespit türü üstteki yatak gözü
Amortisör tespit türü alttaki yatak gözü
Amortisör türü Gaz basinci
Montaj Yönü Arka - Sağ / Sol
Paket birimi basina miktar 2
Paketleme birimi 1

DSCF3545

DSCF3545

Etiketler

Ynt: Frontera Amortisör

amigo' Alıntı:
Selam arkadaslar 1997 model 2.2 frontime 2 tane arka amortisor aldım...internet ortalama fiatı tanesi 110 tl monreo marka amortisör yerine , bire bir alman malı optimal marka starexler için uretilmiş 2 tanesi 45+45=90 tl 30tl işçilik odedim ..kısaca arkadaslar starexlerin arka amortisörleri bizler için uygundur..aşagıya gelen burcların lastiklerini eskileri ile degiştirin hepsi bu ....Genel Özellikler:
Amortisör sistemi Tek boru
Amortisör tespit türü üstteki yatak gözü
Amortisör tespit türü alttaki yatak gözü
Amortisör türü Gaz basinci
Montaj Yönü Arka - Sağ / Sol
Paket birimi basina miktar 2
Paketleme birimi 1

Ekli dosyalar

• Starex Süspansiyon Sistemi Teknik Detaylar.docx
    431.1 KB · Görüntüleme: 162

Moderator arkadasım starex suspansıyon ozellikleri dosyayı ilistiremedim SOS veriyorum..
..şimdiden tsk ederim

Yüksek kalite performansı Hyundai H1 Starex amortisör 25h ortalama tepki 29.9% tepki hızı

Tip:
Amortisör
Bahar Tipi:
Yay
Bahar Malzeme:
Çelik
Amortisör Tip:
Gaz Dolgulu
Pozisyon:
ARKA
Boyut:
55x16x16 cm

Opel frontera A Arka amortisör 25h ortalama tepki 29.9% tepki hızı

Tip:
Amortisör
Bahar Tipi:
Yay
Bahar Malzeme:
Çelik
Amortisör Tip:
Gaz Dolgulu
Pozisyon:
ARKA
Boyut:
55x16x16 cm

AYNI TEPKİMELERE SAHİP DİGER ARACLAR.. Toyota Camry .daewoo Nexia Fiat Ducato ı Opel Manta fiat bravo yanı arkadaslar aracımız otomobil konforunda içimiz rahat orjinal herseyiyle ...On amortisörlerinde olcusu aynıdır ...ama kule ve burclarını henuz bilmiyorum ...
.

http://turkish.alibaba.com/product-gs/rear-shock-absorber-opel-frontera-automotive-spare-parts-1103238751.html

http://turkish.alibaba.com/product-gs/high-quality-performance-opel-frontera-dampers-1103238546.html

http://turkish.alibaba.com/product-gs/front-shock-absorber-hyundai-h1-starex-car-parts-965171863.html

Frontera -ön-arka

Starex H 1---arka linkleri..

Moderator arkadasım lingler silinmıs sizde silebilirmisiniz arkadaslar için vakıt kaybı olmasın iyi gunler...

Sayın moderator arkadasım bu konununn tıklanması su anda 17700 kusur ben 40 dan sonra bilgisayar ogrendim silinmıs lingleri arkadaslar vakıt kaybetmesinler diye sizde silin diye yazdım ama kaale alınmadıgımızı farketrtım bundan sonra sitenize girmiyorum uyeligimide lutfen iptal edin ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR