Fj40 1983 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gunay72 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,919

Gunay72

Ana Kamp
Yer
istanbul
selam arkadaşlar,

aşağıdaki araba bir şekilde ilgimi çekiyor.
bunda boyasının ve genel görünümününde payı olabilir.

bu araçlar hakkında bilgisi olanlar varsa yorum yapabilirmi?
ilanda 2000 cc motor hacmi gözüküyor. bu gerçekmidir?

kilitli diferansiyeller varmıdır bu araçlarda?
bir de bu araçlar başa bela olurmu?

bu arada ilan sahibine de sorularımı yönelttim.
cevap alabilirsem yazarım.

teşekkür ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-bir-toyota-klasigi-131050351/detay

Etiketler
Ynt: Fj40 1983 Model

Motor 2F diye geçer 4200 cc dir. 135 hp standarttır
kilit orjinalinde yok ama takılabilir. toyota 40-50-60 seriler için Hüma otoda bile var 9,5" dif ler için olanlardan
sınıfının en büyük diferansiyel ve akslarına sahiptir.
çok sağlam bir altyapı ve mekaniği vardır.
araç hiç başa bela olmaz masrafsız bir şekilde uzun yıllar binersiniz.
kolay kolay bozulmaz

ben bu araçtan bir adet topladım a dan z ye toplarken de binerken de keyif aldığım bir araçtır.

toplanma aşamalarını aşağıdaki linkten görebilirsinz

https://plus.google.com/u/0/photos/112946424909030352503/albums/5711515330767899985

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR