Fiyatına Aldanmayın Sıkıntılı Araç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cehchen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,970

cehchen

Ana Kamp

Etiketler

milleti niye kandırmaya çalışırlarki anlamış değilim alıcıları safmı sanıyorlar hiçmi birşeyden anlamaz sanıyorlar böyle yalan konusuyor insanlar dürüstlük de tarih oluyorrrr

araç babamın ailecek kullanıyoruz hata yok sadece boya var deniliyo işini gücünü bırakıyon iyi kötü masraf ediyon gidiyon saatlerce bekliyon niye bekletildiysek bilmiyorum tahminim benden önce başkalarıda bakdı araca beğenilmedi bize ruhsatsız getirildi onuda anlamış değilim kusurları söylenincede eee size kaça yarar diye birde pazarlığa oturuluyo... üstad bize ne böyle araç yarar nede satıcısı...

saticiyi arayip sorduk araci,
gelen cevap;

1.arac babamin
2.senelerdir bizde
3.komple boyali, cizikten dolayi
4.babam fiyati az buldu, ayni gun icinde fiyat 16.750den 18.750ye firladi
5.arac bakmaya gittik, ruhsat yok, unutmus:smiley:)

cevaplar bunlar:smiley:))

zaten ilk mesajda arkadasta araci gormus, gercekleri yazmis

unutmadan plaka 34GS....

km210.000

lacivert

2.5 v6

1999 model

aracin netteki fotolari buyuk ihtimalle 3-4 sene oncesine ait

tabiki fiyat güzel model güzel ama güzel olmayan satıcının yaklaşımı.bi görüş sana aracı anlatsın daha sonrada git bi incele aracı sonra yorumlarını burda paylaş :smiley:

Tempus' Alıntı:
2.0 monuel grand vitara bu fiyata çok temiz mi olmasını umuyordunuz? :smiley:

katiliyorum, cok temiz olmasi beklenemez ama yana yatik ve adam gibi yapilmamis araca cizikten boyali diye satisa sunulmaz ki :smiley:)

tabi bunun yaninda 1 snorkel- get yukselme ve MT lastik takipta 10.000 lik araci 20.000 e satanlarda var.

tabi bu fiyat aracina gore degisiyor, 30.000 lik araci 50.000 e kaptirmaya calisanlarda var.

burada oturup bunlarin linkini yazsam 20 sayfa rahat cikar :smiley:))

ucuz araçların %99 u benzer durumda kaportası iyiyse motoru bitik , motoru iyiyse tabanı çürük, pert kaydı var , ağır hasarlı toplanmış vs vs

Tempus' Alıntı:
ucuz araçların %99 u benzer durumda kaportası iyiyse motoru bitik , motoru iyiyse tabanı çürük, pert kaydı var , ağır hasarlı toplanmış vs vs

aynen dediginiz gibi, ama bu sefer ne oluyor? paraya ihtiyaci olupta fiyati ucuz yazilan araclar ayni muameleyi goruyor. simsarlarimiz sagolsun gidip hemen o araci alip, 2 gun sonra uzerine 5-6000 ekleyip satiyor. o yuzden arac alip satarken forumdan yardim almak yada araci gezenbilir ailesinden bulmak en temizi

üstad o simsarlarında devri bitti bee herkez kimin ne olduğunu öğrendi kimden ne alınır ne satılır kaça alınır :smiley:

hocam suan pıyasada pert kaydı ve degısenı olmuyan 2.0 granrd vıtara ozellıkle(2004-05) manuelını 30 dan asagı almanız ımkansız eger bıldıgınız var ıse ben suan kankama arıyorum bır ay ıcınde 3 arkadasa aradık bulamayınca genel ıtıbarıyle yuksek fıyatlara aldık enson cogu arkadasımızın tanıdıgı bekırnayır arkadasımıza otomatık vıtes aldık 33.500 e mal oldu ben mayıs ayında 30 bınlere almıstım alternatıf olmayınca pıyasa nedense cok hızlı bır sekılde arttı :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,492
Kayıtlı Üye Sayımız
172,155
Kaydolan Son Üyemiz
yusbay9

Çevrimiçi üyeler

Geri