Erciyes Dağı Görüntüleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burakcan01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,482

Etiketler
Ynt: Erciyes Dağı Görüntüleri

Gülşah arkadaşımız , Kayseri çevresinde Doğa Yürüyüşleri yapmak için ekip kurmayı düşünüyor.
Doğa Yürüyüşlerine ve kampçılığı seven Kayserili Gezenbilir Ailesi üyelerini arıyor.

Gülşah ,
Facebook'ta Kayseri - Trekking - Doğa Yürüyüşü diye aratarak yeni kişileri Gezenbilir Ailesine davet etsene uygun zamanlarında.

hüseyin kılıç ekip derken doğa yürüyüşü için dedim hafta sonları falan biz zaten yapıyorum ama ben şuanki ekibimsen çok sıkıldım

Gülşah hanım 1 kişi buldunuz sanırım.Zamanımın elverdiği sürece size eşlik edebilirim.Ben genellikle faaliyetlerimi bireysel veya bir arkadaşla yapıyorum.Tabi ekibimle yaptığım faaliyetler ve öğrendiğim şeyler oluyor.
Bu arada ekibim derken arkadaşlarınız mı yoksa dernek veya spor kulübünden mi bahsediyosunuz?

gecekten güzel resimler ellerinize sağlık askerliği kayseride yapmiştımda.

üzerinden çok zaman geçmiş ama olsun ...

Resim 083 g2

ben erciyes sevdalısı olarak forumunuza destek vericem benden erciyes fotoları panoramalar zaman zaman paylaşıcam sarıgöl mevkii erciyes ile başlayayım

1 Resimlerim Sargl 11 images DSC04031   DSC04041   11256x2795

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR