Dodge 4x4 Dizel Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kursadgolf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,541
Ynt: Dodge 4x4 Dizel Karavan

telekomdan çıkma çok temiz dodgeler var piyasada.
sıfır takıntınız yoksa hiç düşünmeden alın, parça vs. sorunu yok.

Etiketler

yavuz-çelikel' Alıntı:
telekomdan çıkma çok temiz dodgeler var piyasada.
sıfır takıntınız yoksa hiç düşünmeden alın, parça vs. sorunu yok.
sıfır takıntım hiç yok ama sadece ikinci elden korkumvar ben aldığım araçları çok yoruyorum gerçi tüm bakımlarını yapıyorum ama çok kişi bakım yaptırmıyor gittiği yere kadar diyor tüm korkum bu birde araştırıyorum ama internette daha rastlayamadım kafama yatan bir araca ilginiz için teşekkür ederim

Kursat arkadasım selamlar

Gezenbilir karavancı arkadaslar senle tanısmaktan cok memnun olacaktır buyur gel beklerız tanısmak ıcın , Benim kasravanım 4x4 Dodge seklınde kısa tanıtım falan yaparsanız orda herkez merhaba dıyıp tanısma fıkırlerı paylasma olanagı bulmus oluruz.

Selamlar

ERHAN

Kürşat bey aracınız çok güzel.Güle güle kullanın.İstanbul Maltebede karavancıların bir buluşması olacak sanırım Aralık ayında.Gelirseniz aracınızı inceleme fırsatından önce tanışmış oluruz.Selamlar.Engin

Erhan abi, bende ne zamandır kursat beyden, motokaravan bölümünde aracının resimlerini ve teknik özelliklerini paylaşmasını rica edecektim, sen benden önce davranmışsın, hatta senin topiğindede bunu belirtmiştim. Umarim kursat bey bizi kırmaz.
Kursat bey pw 250 dodgenin çift kabinleri de karavan olarak benim aklıma yatıyor. Daha çok kısa süreli gezi ve kamplar için. Araca arazi donanımı yapmadan kullanımı ne kadar uygundur, bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Selamlar.

merhaba kürşad bey,
dodge'unuz bir harika,tek kelime ile mükemmel,
benimde 4 çeker bir karavan yapma niyetim var,
size birşey sormak isterim (eğer bilginiz varsa),
2004 model ,tek kabin,4x4,as250 desoto aracı
alıp karavana dönüştürmek istiyorum,tüv'de herhangi
bir sıkıntı yaşar mıyım acaba?birkaç trafik işlemcisi ve
proje çizen mühendislerle görüştüm-net bir yanıt
alamadım.bilgilendirirseniz sevinirim,teşekkürler,
cengiz...

Kürşat hocam, konu yeni değil ama genede güle güle kullan karavanını, çok güzel olmuş.
tv antenini sorucam: memnunmusunuz? nasıl ayarlanıyor? verimli çalışıyormu?

teşekkürler
antenden memnunum sıkıntısız çalışıyor
kanal arama derdi yok çekme sıkıntısı da yok herşeyi otomatik açıldığında dönüp kendisi buluyor ince ayarına kadar

konuyla alakalı yazanlar olmuş kusura bakmayın gemideydim yeni geldim ve tekrar gidiccem.

tüvde biraz sıkıntı olabilir. ama projen çizilip onaylandıktan sonra sıkıntı yaşamassın.
tüve gittiğimde herkezin ilgisini çekiyor zaten :smiley:

aracın genel bilgileri 25o lik arazili dodge ön difransiyel yeni model eletrikli kilitli..
iç donanım olarak yanlış anlamayın ama yok yok herşey mevcut
incelediyseniz eğer bu benim yapmış olduğum son karavan olduğundan daha önceki eksik gördüğüm herşey bunda mevcuttur. iç donanım için yakından inceleyip merk eden arkadaşlar olursa yardımcı olurum.

arazidede sıkıntımız yok. bu siteden şile ye offroad a giden arkaşların kaldıkları yerden çok rahat geçtim geçiyorda.

kalanlarıda çekmiyorum buda ayrı bi not :smiley: nedeni ise dodge yi küçümsemeleri

kursadgolf' Alıntı:
arazidede sıkıntımız yok. bu siteden şile ye offroad a giden arkaşların kaldıkları yerden çok rahat geçtim geçiyorda.

kalanlarıda çekmiyorum buda ayrı bi not :smiley: nedeni ise dodge yi küçümsemeleri

Farklı bir yaklaşım.

Paylaşım için teşekkürler.Bu aracın kabiliyetleri hakkında başka bir arkadaş Karadeniz yaylaları için ideal olduğunu yazmış.

http://www.askam.com.tr/v2/urun_giris.aspx?id=22

Sayfasında ise 14+1 minibüs ruhsatlı olarak üretildiği yazıyor.Daha kısa şaseli modelleri ve farklı motor seçenekleri ile aslında pazara girebilir üretici.Pazarın büyüklüğü de soru işareti.Tabi ki o da onların düşüncesi.

Sayg.

merhabalar
2 seneden beri kulllandığım karavan dodgem

motor aksamı : Turbo dizel 2.8 lt. 4x4 ön dingil havalı çıs çıs mersedes ünimıoglardaki gibi düğme ile
iç aksamı : mutfak banyo (duş wc ) 4 adet yatak süspansiyonlu masa tv (lcd) dijital uygu ( giderkende tv izlenebiliyor özel anten )
dvd (harddiskli) 2+1 ses sistemi yeri yabancı bant anten
ekstralar : dışarıda duş alabilme jeneratör hidrolik vinç vebosta ofsetli yani geniş özel yapim arka jntlar

Ekli dosyayı görüntüle 451492
selamlar, kapalı kasa pw 250 mi bu şekilde karavana dönüştürmek istiyorum. bi uyarınız veya tavsiyeniz var mıdır? saygılar

merhabalar
2 seneden beri kulllandığım karavan dodgem

motor aksamı : Turbo dizel 2.8 lt. 4x4 ön dingil havalı çıs çıs mersedes ünimıoglardaki gibi düğme ile
iç aksamı : mutfak banyo (duş wc ) 4 adet yatak süspansiyonlu masa tv (lcd) dijital uygu ( giderkende tv izlenebiliyor özel anten )
dvd (harddiskli) 2+1 ses sistemi yeri yabancı bant anten
ekstralar : dışarıda duş alabilme jeneratör hidrolik vinç vebosta ofsetli yani geniş özel yapim arka jntlar

Ekli dosyayı görüntüle 451492
selamlar kapalı kasa pw150 mi bu şekilde karavana dönüştürmeyi planlıyorum bi tavsiyeniz veya uyarınız var mıdır? saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR