Denizden cip çıktı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serci07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,336

serci07

Kamp III
Yer
Alanya
Denizden cip çıktı

Fırtınayı izleyen vatandaş şaşırıp kaldı
ANTALYA’da saatteki hızı zaman zaman 90 kilometreyi bulan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Dün öğlen saatlerine doğru etkisini yitiren fırtınanın ardından denizden cip çıktı. Lara plajlarının bulunduğu sahil bandında bir vatandaşın haber vermesi üzerine sahile gelen itfaiye ekipleri dalgaların çekilmesiyle büyük bir bölümü su içinde olan cipi görünce şaşırdı. Cipi kontrol eden itfaiye erleri kapılarının kilitli ve el freninin de çekili olduğunu belirledi. Polis 34 LLN 88 plakalı cipin kayıtlarını kontrol ederek sahibini tespit etti. Bir havayolu şirketinde pilot olan Murat Avcı’nın akşam saatlerinde cipiyle sahile geldiği, ancak kumlara lastik saplanınca kapılarını kilitleyip uçuşa gittiği ve aracın da fırtınayla denize sürüklendiği ortaya çıktı

Alıntıdır 19.02.2011 sabah gazatesi

http://www.dailymotion.com/video/xh4aqr_denyzden-balik-deyyl-cyp-cikti_news

Etiketler

Ynt: Denizden cip çıktı

Kuma saplandıgında..bırakıp gitmek de nesi...iyi bildigin bir arkadaşın da mı yok..bırak anahtarı..sabah çekici ile çekip alsın..otoparka...

gamsızmış... ;D ;D ;D

dün tvde izlemiştim arazi aracı olunca ekleyeyim dedim. Acaba kasko karşılarmı bu hasarı ;D

Öyle demeyin! Belki de araç saplanınca çıkaramayacak kadar "pilot"tu adam!!! :D Hiç bişey değil de... JEEP'in bir marka olduğunu haber kanalları bile anlayabilmiş değil sanırım... Bir JEEP kullanıcısı olarak üzülüyorum aracımın adının bu şekilde kullanılmasına... :((( Şöyle ki... ordaki araç bir JEEP olsaydı kullanıcısı öyle ya da böyle o aracı oradan çıkarırdı.... :D

Belki de polis arayınca adam; "ben pilottum abi o gün bıraktım gittim arabayı" dedi.
Basına "Adam Pilot'muş" diye bilgi çıktı ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR