Def'imin Ilk Hali Ve Son Hali ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hmtatl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,731
Ruhsata dikkat etmenizde fayda var. Tente yi iptal ettirmeniz projeye kadar uzayan bir sürece dönüşebilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

Yabancı bir forumda jeep için bir çok yapım örneğinden yola çıkarak kendim yapmayı düşünüyorum ama hangi yöntemle yapmalıyım avantajı dezavantajı konusunda kararsızım. Fiber mi fiber strafor sandwich şeklinde mi yapsam tentenin iskeleti üzerinden yapıp tente iskeleti rollbar görevi mi görse demir iskelet yaptırııp üzerine sac mı kaplatsam konularında karar veremedim.

Emre bey ruhsat kısmı başlı başlına bir karmaşa zaten. Araç 88wb geçiyor kendinden tenteli ama araç 109 şase numarasında veya şasede ek yok yıllarca bu şekilde tente ile muayeneden sıkıntısız şekilde geçmiş. Tente ibaresi olmadığından kapattığımda da bi problem çıkacağını sanmıyorum aksine tenteli kalması bi problem bence.

Kapalı yazmıyor ise ve siz kapatırsanız da sıkıntı güzel yurdumda ama çözüm basit tabi açar muayeneye gider dönünce kapatırsınız.

Böyle mevzuata böyle çözüm ✌

Takipteyiz bizde. Başarılar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20160501 120956
20160501 120956
20160501 120956
20160501 121014
20160501 120948
20160430 185559

evet az kaldı arkadaşlar kanepe ve kapaklar takılınca 10 numero olucak...yorumlarınızı alayım...

Emre bey deneyim görücez artık :smiley:.

Gayet güzel gidiyor elinize sağlık.

Döşeme tercihi biraz tereddütte bıraktı beni çabuk kirlenip zor temizlenir gibi duruyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR