defender seçmek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan harung Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,230
Ynt: defender seçmek

ankaral06' Alıntı:
defendercilerin bir lafı vardır arkadaşlar; defender almak cesaret ister herkes bu cesareti gösteremez derler bence çok doğru bir söz anlayan anladı

Böyle bir deyiş olduğunu yeni öğrendim. Ama ben anlamadım, demek ki anlamamışım yoksa anlasaydım anlardım.

Etiketler

vwcaravelle' Alıntı:
Güzel toplanmış göze hitap eden bir defender

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-tr-de-tek-otomatik-dizel-full-plusfull-revizyondan-yeni-cikti-116346638/detay/

içi-dışı çok güzel görünüyor

dilmaç' Alıntı:
içi-dışı çok güzel görünüyor
araç güzel gibi fakat çok abartılı değilmi arkadaşlar otomatik vites arazide kullanışlı olmıyan bir iç döşeme tabi bu benim fikrim
bence motor ve yuruyen iyi olsun kaporta iyi olsun koltukları da eski olsun benim açımdan çok bir şey farketmez aslında ama çok abartılı hem fiat hemde iç dizayn alana satana hatırlı olsun

harung' Alıntı:
araç güzel gibi fakat çok abartılı değilmi arkadaşlar otomatik vites arazide kullanışlı olmıyan bir iç döşeme tabi bu benim fikrim
bence motor ve yuruyen iyi olsun kaporta iyi olsun koltukları da eski olsun benim açımdan çok bir şey farketmez aslında ama çok abartılı hem fiat hemde iç dizayn alana satana hatırlı olsun

şehir kullanımı için ideal ancak bu ve bunun gibi araçları araziye, çamura sokmak yürek ister, kimse kıyamaz.

dilmaç' Alıntı:
şehir kullanımı için ideal ancak bu ve bunun gibi araçları araziye, çamura sokmak yürek ister, kimse kıyamaz.
öyle tabi ama şehir içi kullanım içinde o paralara sıfır araç var. yada az kullanılmış araçlar bulunur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR