defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasakşehir07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 342
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 203,809
Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

ne demek nihat bey.bizler birlik beraberlik içinde güzel günler geçirmek isteyen insanlarız.dolayısıyla mutluluk içinde paylaşımlar yapalım ve birbirimize yararlı olalım diye birlikteyiz.yolunuz düşerse beklerim.saygılarımla

Etiketler

Özay bey ,

Ben Her yaz en az 2 - 3 defa Ayvalık a gidiyorum.
Aşağıdaki linkte benim yapımına başladığım Defender e bulabilirsiniz.
ALLAH izin verirse Bu sene 1 kere de bu aracımla gitmek isterim . Eğer zamanım olursa geçerken uğramak isterim.

http://gezenbilir.com/index.php?topic=93480.0

nihat bey;beni çok memnun ederseniz uğrarsanız.bende dalışa gidiyorum zaten zamanımı ayarlayabilirsem ayvalık'a o tarihlerde olurssa neden olmasın.aracınızı da en kısa zamanda istediğiniz gibi yaparsınız umarım.görüşmek üzere

merhabalar land rover 3.5 motor bana da mail atarsanız sevinirim başarılar metebulucu@gmail.com

adresinize yollandı.artık yandex mail ile cd yollamaya gerek kalmadan daha büyük dosyaları yollayabiliyorum.biraz yavaş yükleniyor ama olsun ne yapalım.

özay bey 2.5 dizel için cd alabilirmiyim.safranbolulokumevi@hotmail.com mail adresim.teşekkür ederim.

olur tabiki çok teşekkür ederim.aracım 2.5 düz dizel.saygılar.nasıl yükleme yapacağım peki?

gelen dosyayı indir ve kaydet dersiniz bilgisayarınıza kaydedilmiş olur.yolluyorum hemen.

mailleri yolladım ama teslim edilmedi diyor başka adres varsa oraya yollayayım isterseniz.yada ulaştıysa haber verin lütfen

özay bey dosyaları aldım.inceliyordum.sanırım problem yok.video içeren bir dosya varmıydı?

video içeren yok hepsi pdf ve katalog.kimden geldiğini bilmediğiniz dosyaları açmayınız lütfen virüs olabilir.umarım işinize yarar ve bilgiler faydalı olur.sağlıcakla kalınız

2,5 Dizel için bende CD Göndermenizi rica edeceğim.
yamano@usa.com
Şimdiden teşekkürler

Merhabalar bende 2.5 dizel ve 300 tdi bilgilerini alabilirim size zahmet olmazsa suleymankoseoglu@windowslive.com şimdiden teşekkür ederim

süleyman bey en kısa zamanda yollarım müsait olunca.birkaç günü bulabilir şimdiden söyleyeyim de ilgilenilmedi demeyin lütfen.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR