Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda I. Tokat, Sivas, Kayseri, Beypazarı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kenanyama Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 177
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,850
Ynt: Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda I. Tokat, Sivas, Kayseri, Beypazarı

Hıdırlık Tepesi

Beypazarı'nı ziyaret edenlerin ilk uğrak yeri, şehrin tüm güzelliklerini bir arada görebildikleri Hıdırlık Tepesi'dir. İlçenin tüm bölgelerine hakim olan tepeden tarihi konakların ve doğal güzelliklerin ön plana çıktığı şehir dokusunu tüm ayrıntılarıyla seyredebilirsiniz.

DSC05986

DSC05992

DSC05994

DSC05995

DSC05996

Etiketler

Ynt: Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda I. Tokat, Sivas, Kayseri, Beypazarı

Termik Santral

Yıllık 3.6 milyar kilowat saat üretim gerçekleştirerek Türkiye'nin en yüksek verimle çalışan santralidir. Çayırhan Termik Santrali Nallıhan ilçe sınırları içinde kalmakla birlikte Nallıhan’a 37 km , Ankara'ise 120 km uzaktadır. 14 Kasım 1976'da temeli atılan Çayırhan Termik Santrali'nin 1978 yılında inşatı tamamlanmış ve Çayırhan Termik Santrali zaman içerisinde çeşitli genişletmeler ve ek binalar ile bugünkü halini almıştır.

DSC06005

DSC06006

Bu gezimizde böylece tamamlamış olduk.
Defender 130 Alkovenli Karavan Yollarda II. Yakında......
Selamlar ve Saygılar.

Kenan bey merhaba,

İç Anadoludan tarih ve kültür gezinizi beğeniyle izledim, bu kadar kısa süreye sığdırılmış ve bir okadar
geniş coğrafyadaki şehirlerimiz ve eserlerini sayenizde yeniden görme şansımız oldu.

Tokat ilimizi henüz görme şansım olmadı sanırım o bölümü yeniden okuyacağım.

Selamlar.

Çok güzel bir gezi olmuş. Ağzımın suyu aka aka izledim. Ancak şu resminizi görünce aklıma alttaki karükatür geldi :D Devamlı görüş açısında dev bir lastik :smiley:
index.php

karikatur-gergedan.jpg

gezinizi ilgi ile bir solukta okudum. doğma büyüme kayserili olmakla birlikte ( 1984 ten beri ankara dayım) burasıda nerede diye kendime sorduğum bir çok yer oldu. memlekete gitmiş kadar oldum. talas tarafına geçmemişsiniz sanrım. paylaşım için teşekkür ederim.

Çok güzel buram buram Anadolu kokan bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Ellerinize sağlık. Selamlar.

Harika Cumhuriyet Şehrimize Sivasımızdaki ve diğer fotolar harika paylaşım için tşkler

kenan kardeşim gezini takip ettim her gezdiğin yerler bizim türkiyemiz .ama bu corafyanın için de bir yer varki yiğidoların diyarı sivas burası bizim ocağımız buraları gezip o güzel fotorafları koyman bizi çok sevindirdi emeğine kalemine saygı duyuyorum..allah kaza bela vermeden gezine devam diyorum.allaha emenet ol kardeşim saygılar

Kenan bey geziniz çok güzel olmuş. Aracınızın ortalama yakıt gideri konsunda elinizde bir veriniz var mı? Selamlar.

çok güzel tarih kokan bir gezi olmuş, devamını dilerim :smiley:,
Sivas'da inşaallah etli pide, köfte ve pezik turşusu yemişsinizdir, yapmadıysanız bir dahaki sefere aklınızda bulunsun,
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.