Darulaceze'ye Ziyaret

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan illustre Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,323

illustre

Kamp I
Darulaceze Kayisdagi Subesine ziyaret teklif ediyorum.
Ozellikle akil hastalari bolumlerini ziyaret hem onlara hem de, durup bir kez daha dusunmek icin, bize cok yararli olur kanaatindeyim..

(Daha onceki ziyaretlerimden aldigim izlenimde, akil hastalari en cok seker, cikolata, sigara gibi urunleri seviyorlar)

Etiketler
Ynt: Darulaceze'ye Ziyaret

çok güzel olur gamze. ben gelirim.
annem de evlenmeden önce arkadaşlarıyla okmeydanı' ndaki darulaceze'yi 15 günde bir ziyarete gidermiş. yaşlılar çok mutlu olurlarmış bu ziyaretlerden... paraları kısıtlı olduğundan sigara aldıkları zaman pakedi 2 veya 3 'e bölerek dağıtırlarmış. bazen de paraları olunca giderken pangaltı' da bir muhallebiciden muhallebi alırlarmış. bu birkaç kez tekrarlanınca dükkan sahibi o kadar muhallebiyi ne için aldıklarını sormuş. onlar da söylemişler. annem hala " bir tane bile muhallebi verip, alın bunun da benden götün demedi. cimri adam ne olacak! " diye anlatıp durur:smiley: gidersek onu da getireceğim.
bu arada merak ettim. akıl hastalarının kaldığı bölüme herkesi alıyorlar mı? özel izinle mi giriliyor yoksa?

Akil hastalarini ziyaret ettigimizde hic problemle karsilasmadik dogrusu, izin de almak gerekmemisti.
Annen de gelse harika olur gercekten :smiley: annene sevgi ve saygilarimi ilet, ellerinden operim, allah razi olsun ondan da, onun gibilerden de :smiley:

bu arada acaba daha cok kisinin katilimini nasil saglayabiliriz?

illustre' Alıntı:
Akil hastalarini ziyaret ettigimizde hic problemle karsilasmadik dogrusu, izin de almak gerekmemisti.
Annen de gelse harika olur gercekten :smiley: annene sevgi ve saygilarimi ilet, ellerinden operim, allah razi olsun ondan da, onun gibilerden de :smiley:

bu arada acaba daha cok kisinin katilimini nasil saglayabiliriz?

öncelikle anneme sevgi ve saygılarını ilettim. çok teşekkür ediyor :smiley:
daha fazla katılımcı konusuna bir alternatif gelmiş.
izciler...
murat arkadaşımız onlarla görüşsün bakalım.
tarih belirlersen özlem arkadaşımız da yardımcı olacağını belirtmiş.
kimse gelmezse bile biz gideriz.
bence önemli olan amaca ulaşmak.
şekli mühim değil...

01-illustre
02-Penguen
03-Vitaesmorte
04-Özlem
05-Tezcan
06-Penguenin annesi

Gamzeciğim tarih bildir bize :smiley: eminim katılım çok olacaktır ;)

İstanbul İzci Kulübü Başkanı sevgili dostum Erhan Akdoğan, kendi ergin izcilerinin de böyle bir programı olduğundan bahsetti. Yalnız gençlerin haftasonu kurs, ders vs. programları olduğu için mutabık kalamadık. İstanbul İzci Kulübü'ndeki ilk toplantıya katılarak bir organizasyon yapmaya çalışacağım dostlar. Eğer sizler için de uygunsa, gelecek olan 30 ergin izciye göre programımızı şekillendirelim derim?

OOOOOOOOOOo MAAAASALLAH YAAA ben bir kac gundur internete falan girmedim de bu mutlu haberleri goremedim. o halde ben de orayla koıntaga geceyim de daha ciddi konusmalarla netlestirelim madem :smiley:

HARİKASINIZ!!!!! TESEKKURLER YAA :smiley: :smiley: :smiley: :D
bu haftasonuna kadar bu tarih konusunu netlestirmek icin calisacagim ;)

illustre' Alıntı:
OOOOOOOOOOo MAAAASALLAH YAAA ben bir kac gundur internete falan girmedim de bu mutlu haberleri goremedim. o halde ben de orayla koıntaga geceyim de daha ciddi konusmalarla netlestirelim madem :smiley:

HARİKASINIZ!!!!! TESEKKURLER YAA :smiley: :smiley: :smiley: :D
bu haftasonuna kadar bu tarih konusunu netlestirmek icin calisacagim ;)

Hocam tarihi netleştirme. 30 kişilik bir ekibe tabi olalım diyorum ya ;D ;D ;D

30 kişilik ekibe dahil olalım kalabalık gidelim..Murat Can en kısa zamanda bilgi vermeni bekliyoruz...

VitaEsMorte' Alıntı:
İstanbul İzci Kulübü Başkanı sevgili dostum Erhan Akdoğan, kendi ergin izcilerinin de böyle bir programı olduğundan bahsetti. Yalnız gençlerin haftasonu kurs, ders vs. programları olduğu için mutabık kalamadık. İstanbul İzci Kulübü'ndeki ilk toplantıya katılarak bir organizasyon yapmaya çalışacağım dostlar. Eğer sizler için de uygunsa, gelecek olan 30 ergin izciye göre programımızı şekillendirelim derim?

Yaa pardon Murat, tabii ki haklisin, ben internete cook kisa bir sure girdigimde, ustunkoru okuyup anlamamisim.. ::smiley: ::smiley: hata bende pardonn.. elbette onlara uyalim.. :smiley:

o halde tarihi onlardan mi bekliyoruz? yani hatta senden bekliyoruz ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR