Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 460,038
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

çoğu serviste orjinal parçalar ama fiyatları biraz ağır totalde dikiz aynası yok o yurt dışından başlığı var göz atarsın . Bide onların serviste montaj fiyatı var onu bilmiyorum bilmek te istemiyorum uçuyorlar çünkü ben kendim taktım hepsini

Etiketler

troyexplorer' Alıntı:
çoğu serviste orjinal parçalar ama fiyatları biraz ağır totalde dikiz aynası yok o yurt dışından başlığı var göz atarsın . Bide onların serviste montaj fiyatı var onu bilmiyorum bilmek te istemiyorum uçuyorlar çünkü ben kendim taktım hepsini

Anladım çk teşekkür ederim bilgiler için yokmu dusterini satannnn :smiley::smiley::smiley:

erensezgin' Alıntı:
İyi günler dacia duster 110 hp 4x4 almayı düşünüyorum varmı bildiğiniz düzgün fiyatta satan bugun anlaştım adam vazgeçti.
4x2 olarak düşünürseniz bende var. (110 bg. Laurate 2012 Nisan çıkışlı. 16.700 km.)

arazide fazla işi olmayan 4x2 alsın, hem az yakıyor, hemde suv görünümlü diğer araçlara göre çok uygun(maliyetler-fiyatlar).. 8)

Aracımdan çıkma macera paketinin arka sağ ve sol çamurluk korumalarını 150 tl ye vericem .Hasarları hafif çizikliler ,ilgilenen varsa özelden ulaşabilir...

troyexplorer' Alıntı:
Aracımdan çıkma macera paketinin arka sağ ve sol çamurluk korumalarını 150 tl ye vericem .Hasarları hafif çizikliler ,ilgilenen varsa özelden ulaşabilir...
hepsini set olarak verseydin kaça verirdin

macmaneman' Alıntı:
hepsini set olarak verseydin kaça verirdin
Hepsini verme durumum yok engin çizik olanların yenisini aldım o yüzden başka amaç yok yani . Yenilerinin tanesi 175 tl . Arabayı hatun milletine vermek durumuyla çiziklere tahammül edememek arasında bir mevzu , macera paketini alma sebebim zaten bu konu en azından kaportaya bişey olmuyor :smiley:

Bu malzemelin sifir fiuayi nedir seti ve macera paketi nedir biraz bilgi istesem :smiley: cuma veya pazartesi geliyor fatura tamam dizel koyu look paket guvenlik paket asr esp deri direksiyon vites en fullu beyaz renk aracim :smiley:

erensezgin' Alıntı:
Bu malzemelin sifir fiuayi nedir seti ve macera paketi nedir biraz bilgi istesem :smiley: cuma veya pazartesi geliyor fatura tamam dizel koyu look paket guvenlik paket asr esp deri direksiyon vites en fullu beyaz renk aracim :smiley:
Setin tamamı 1000 tl çamurluklar ve kapı eteklerine takılan plastik dodikler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR