Çukurören Off-Road Kamp veTırmanış 14-15 Mart 2009

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemkocyigit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,843
Ynt: Çukurören Off-Road Kamp veTırmanış,14-15 Mart

Şimdide etkinlik sonrası yaptığımız ve doyamadığımız off road fotoğrafları geliyor.

Etiketler

Selami selam.Gezilerinize tüfek götürmüyorsunuz herhalde .Ben hayatta cesaret edemem yaban ortamda savunmasız.Tüfeği dalıma assamdaa titrek manda gibi gezerim ortalarda. :D
s3lami' Alıntı:
Cem
Gece yürüyüşünü biraz daha uzatsaydık ayıyla hopobuna kalacakmışızdı.

nazifayvazoglu' Alıntı:
Cem selam.Güzel bir gezi olmuş.Ayağınıza sağlık.Bu tip gezilerin en güzel tarafı bulunduğun toprakları yeniden keşfetmek.Uzun zaman kimsenin ayak basmadığı yerlere ulaşabilmek.Sizde bunu başardınız.Resimler için teşekkürler.

saol abi dediğin gibi,burnumuzun ucundaki yerleri doğma byüme Beypazarlı olan ben bile bilmiyormuşum,Liderimiz İsmail Dursun'a çok şey borçluyuz saolsun bize heryeri gösteriyor bundan sonra senide aramızda görmek isteriz

Silahsız olmaz abi,silah vardı birde birde grubun bekçisi dost vardı saolsun kurt ulumalarına hep karşılık verdi.

Nazif bey
Tüfeğimiz vardı ama gece ve gündüz yürüyüşlerinde yanımıza almadık.

Çok istiyorum size katılmayı.Bu sıralar işlerim hep üst üste geldi.Çok kısa kaçamaklar yapabiliyorum ancak.Beypazarının eşsiz güzellikteki dağları ormanları inanki burnumda tütüyor.Hele Yeni yapılmış mumbar mangalı sorma.İnşallah işleri Yoluna yordamına koyup katılacağım aranıza en kısa zamanda.
cemkocyigit' Alıntı:
saol abi dediğin gibi,burnumuzun ucundaki yerleri doğma byüme Beypazarlı olan ben bile bilmiyormuşum,Liderimiz İsmail Dursun'a çok şey borçluyuz saolsun bize heryeri gösteriyor bundan sonra senide aramızda görmek isteriz

Valla iyi cesaret.Dost ta bir yere kadar.
cemkocyigit' Alıntı:
Silahsız olmaz abi,silah vardı birde birde grubun bekçisi dost vardı saolsun kurt ulumalarına hep karşılık verdi.
s3lami' Alıntı:
Nazif bey
Tüfeğimiz vardı ama gece ve gündüz yürüyüşlerinde yanımıza almadık.

İçinizden Cem i fotoğraflarından tanıyorum sadece resimlerden birinde arkadaşları tanıtma imkanınız varmı.

Tamamdır abi işlerini yoluna koy,ben seni etkinliklerden haberdar ederim,önümüzdeki hafta sonu yedigöllere gideceğiz,vaktin olursa bekleriz.

Abi beni biliyorsun Fikri Kanıvar'la beraber çalışıyoruz,iki arkadaşta bizim bürodan,selami büro 88 sigortadan onuda tanırsın,bir diğeri ahmet Beypazarı İçim Süt Bayiisi,diğeri Melih Bozdemir Kuşkonmazın oğlu Kickboxcu,ve İsmail abi efsane adam yıllardır dağlarda ve jeep üstünde Sanayideki Bobinajcı İskender abinin kardeşi.

Bu hafta sonu mu yoksa birdahaki hafta sonu mu .Bu hafta sonu İnegölde olacağım.ama birdahaki hafta sonu Gebzedeyim.Gebzeden katılabilirim ertesi hafta sonu olacaksa.
cemkocyigit' Alıntı:
Tamamdır abi işlerini yoluna koy,ben seni etkinliklerden haberdar ederim,önümüzdeki hafta sonu yedigöllere gideceğiz,vaktin olursa bekleriz.

nazif abi bu hafta sonu 21-22 Mart Yedi göller sonraki hafta seçim var ondan sonraki hafta Adaörende Off-Road Kamp ve ipli tırmanma olacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR